Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gegužės 23 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
 
Kariškių organizuotose varžybose joniškiečiams atiteko antroji vieta

Gegužės 11 d. Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė pakvietė savo socialinius partnerius iš visos Šiaulių apskrities į jiems skirtą šventę, vykusią Telšių rajone. Į renginį atvykę svečiai galėjo savo jėgas išbandyti karinėse rungtyse: šaudė iš lanko, šaunamųjų ginklų, stengėsi surišti įvairius mazgus, vaišinosi kareiviška koše, važinėjosi kariniais automobiliais. Kariškių organizuotose varžybose joniškiečiai kartu su kaimynais iš Akmenės užėmė antrą vietą.

Joniškio rajone veiklas vykdo Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 606-oji lengvoji pėstininkų kuopa. Karių atsakomybės zona yra mūsų rajonas. Jau tradicine tapusioje šventėje dalyvavo į šventę motociklu iš Joniškio į Telšių rajoną atvykęs Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Erika Šivickaitė.

Savivaldybės meras V. Gailius Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadui Mantui Juozaičiui įteikė dovanų ir dėkojo už gražią šventę, ilgametį bendradarbiavimą. Kadangi šių metų birželio mėnesį Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadas M. Juozaitis baigs savo tarnybą Šiauliuose, tai rajono meras V. Gailius jį pakvietė apsilankyti Joniškyje ir apžiūrėti sinagogas, kurios žavi ne vieną rajono svečią. Savivaldybės dovana taip pat buvo įteikta ir Joniškio kuopos vadui, kapitonui Olegui Zaičenko, kuris neseniai pradėjo tarnybą mūsų rajone.

Šventės metu vyko sportinės rungtys, kuriose savo jėgas išbandė savivaldybių komandos. Jų nariai šaudė iš karinių ginklų į taikinius, dalyvavo įvairiose estafetėse. Susumavus visų rungčių rezultatus, bendra Joniškio ir Akmenės rajonų savivaldybių atstovų komanda užėmė antrą vietą.

Gražus Joniškio rajono savivaldybės, kitų rajone veikiančių įstaigų bendradarbiavimas su Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 606-ąją lengvąją pėstininkų kuopa duoda gerų rezultatų: karių dalyvavimas Joniškio miesto dienos šventės renginiuose, petankės varžybos, buvusi aitvarų šventė, kurios metu kariai savanoriai visuomenei pristatydavo karinę techniką, kviesdavo vaikus ir jaunimą dalyvauti sportinėse varžybose, virdavo kareivišką košę, rengdavo karinių ginklų ekspoziciją.

Iki šiol rajono savivaldybė ir kariai savanoriai aktyviai bendradarbiauja, įgyvendina bendrus projektus. Gražų ir aktyvų Joniškio rajono savivaldybės ir karių savanorių bendradarbiavimą pastebėjo Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadas Mantas Juozaitis.

Jis prisiminė vieną paskutiniųjų vizitų Joniškyje šių metų žiemą, kada Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 606-osios lengvosios pėstininkų kuopos kariai, jų vadas M. Juozaitis lankėsi Gasčiūnų kaimo bendruomenės Amatų centre, Krepšinio muziejuje bei susipažino su Joniškio krašto kultūra, lankytinais objektais.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook
 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019