Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugpjūčio 19 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Padėkota Lietuvos kariuomenei ir aptartos bendradarbiavimo galimybės

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir Žagarės reginio parko direkcijos direktorius, Joniškio rajono tarybos narys Mindaugas Balčiūnas dalyvavo susitikime su Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento atstovais Vilniuje. Vizito metu departamento atstovams buvo įteikta padėka už gražų bendradarbiavimą, savo veiklos pristatymą Žagarės vyšnių festivalio metu.

Kiekvienam iš mūsų yra svarbu jaustis saugiam ir tikėti Lietuvos kariais ir savanoriais, kurie yra arti žmonių ne tik ekstremaliose situacijose, bet ir kasdieniniame gyvenime. „Stiprybės, darnos ir abipusio supratimo bendradarbiaujant su įvairiomis institucijomis ir tarnaujant Tėvynės labui“, – Lietuvos  kariuomenės atstovams linkėjo savivaldybės meras V. Gailius ir Žagarės regioninio parko direktorius M. Balčiūnas.

Susitikime diskutuota apie galimybę savivaldybei bendradarbiauti kartu su Lietuvos kariuomene įgyvendinant istorinius projektus, sutarta dėl dalyvavimo kitų metų rajoniniuose renginiuose bei Žagarės vyšnių šventėje.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook