Joniškio rajono savivaldybė
2018 m. rugsėjo 23 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
 
Organizuotos savivaldybės darbuotojų sporto žaidynės

Rugsėjo 14 d. Žagarės regioninio parko poilsiavietėje vyko Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojų sporto žaidynės, kurias organizavo Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius ir Joniškio sporto centras.

Šiame renginyje, kaip ir kasmet, tradiciškai susirenka Šiaulių regiono savivaldybių administracijos darbuotojai ir jų šeimų nariai, tarybos nariai. Žaidynėse dalyvavo savivaldybių komandos iš Akmenės, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių rajono, Šiaulių miesto ir Joniškio.

Renginyje dalyvavo LR Seimo narys Vitalijus Gailius, sporto rungtyse Joniškiui atstovavo ir su kitomis savivaldybėmis varžėsi rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis, keletas rajono tarybos narių, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktorius Aivaras Rudnickas, jo pavaduotojas Artūras Pališkevičius ir gausus būrys administracijos darbuotojų.

Varžytis teko išradingai sugalvotose ir nuotaikingose rungtyse, kurių sumanytojas – Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Leonas Karaliūnas. Visoms komandoms teko išbandyti rankos taiklumą baudų metimo į krepšį rungtyje, smiginio varžybose, išmėginti jėgas stipruolių konkurse, pasivaržyti linksmose estafetėse. Kūrybinius sugebėjimus teko parodyti eilėraščių kūrimo ir chorų varžybose.

Septynių savivaldybių merų rungtyje, rajono meras G. Čepulis greičiausiai už visus varžovus atlikęs pavestą užduotį iškovojo pirmąją vietą. Asmeninėse žaidynėse joniškiečiams pavyko iškovoti pirmą vietą: baudų metimo į krepšį (tarp vyrų ir tarp moterų), strėlyčių mėtymo rungtyje (tarp moterų).

Smiginio rungtyje (vyrų) pirmąją vietą užėmė Šiaulių miesto savivaldybės atstovai, o stipruolių varžybose Joniškio savivaldybės komanda lygiosiomis dalijosi vietas su Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto savivaldybės komandomis. Nuotaikingoje estafetėje „Bėgimas milžino batais“ Joniškio savivaldybės komanda užėmė antrą vietą, pirmąją – iškovojo Akmenė.

Bendroje įskaitoje nugalėtoja tapo Joniškio rajono savivaldybė, antrą prizinę vietą užėmė Akmenės rajono savivaldybės komanda, trečią – Šiaulių rajono savivaldybės atstovai. Atskirų sporto rungčių ir prizinių vietų komandų nugalėtojai apdovanoti atminimo taurėmis ir diplomais.

Šventės svečius liaudiškomis dainomis pasitiko Žvelgaičių bendruomenės kaimo kapela, vadovaujama Vilmos Bartašienės ir R. Gužauskienės, o vakare gerą nuotaiką dovanojo populiariosios muzikos grupė „Petnešos“ (vadovas G. Stubaila). Visi šventės dalyviai buvo pakviesti pasistiprinti ir paragauti uzbekiško plovo, kurį paruošė Algirdas Mataitis.

Daugiau renginio akimirkų – fotogalerijoje

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook
 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018