Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. sausio 28 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Kalbėta su ŠRATC atstovais dėl pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių

Gruodžio 30 d. Joniškio rajono savivaldybės administracijos iniciatyva organizuotas pasitarimas dėl susidariusios situacijos ir tvarkos bei švaros palaikymo prie pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių. Susitikta su Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC) atstovais, kalbėta apie padidėjusį gyventojų daiktų ir maisto vartojimą šventiniu periodu, kurio pasekmė – perpildyti pusiau požeminiai atliekų surinkimo konteineriai.

Pasitarimo metu diskutuota apie galimybes ir situacijos sprendimo būdus. Po aktyvių diskusijų, pastebėjimų ir pasiūlymų sutarta, kad  jei atliekų kiekiai, susidarę šventiniu laikotarpiu, atliekų surinkimo aikštelėse ir toliau nemažės, organizuoti tankesnį atliekų išvežimą, o taip pat tuo laikotarpiu, kai nesusidaro žaliųjų atliekų, leisti gyventojams mišrias komunalines atliekas pilti į biologiškai skaidžių atliekų konteinerius, taip pat vykdyti aktyvią švietėjišką veiklą atliekų surinkimo vietose, siekiant skatinti gyventojų supratingumą ir atsakingumą rūšiuojant atliekas.

Pasitarime dalyvavo VšĮ ŠRATC direktoriaus pavaduotojas Petras Žaltauskas, Viešųjų pirkimų ir projektų įgyvendinimo tarnybos vadovė Ernesta Ručinskienė, Savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, direktorės pavaduotojas Aivaras Rudnickas, Infrastruktūros skyriaus vedėjas Arūnas Adomaitis, šio skyriaus Viešosios tvarkos poskyrio vedėja Daiva Zikienė, vyriausiasis specialistas Boleslovas Švabas.

Tikimės, kad pasibaigus šventiniam periodui situacija pasikeis, o gyventojams primename, kad naujieji pusiau požeminių atliekų surinkimo konteineriai pritaikyti rūšiuotoms atliekoms, todėl prašome gyventojų supratingumo ir sąmoningumo atsakingai rūšiuojant atliekas.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook