Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 18 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Išrinkti savivaldybės jaunimo reikalų tarybos jaunimo arstovai

Sausio 25 d. vyko jaunimo organizacijų ir organizacijų, dirbančių su jaunimu visuotinis susirinkimas. Jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė informavo, kad nuo 2019 m. sausio 4–18 d. vyko kandidatų (jaunimo atstovų nuo 14 iki 29 metų) į Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą dokumentų pateikimas.

Visuotinio susirinkimo metu jaunimas išsirinko susirinkimo pirmininkę. Ja tapo Greta Leimontaitė. Išrinkta ir balsų skaičiavimo komisija (pirmininkė Aira Stankutė, narės Salomėja Paulavičiūtė ir Rugilė Bubelytė). Paskelbtas kandidatų (nuo 14 iki 29 metų) sąrašas į Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą:

  1. Gabija Rudytė, Skaistgirio jaunimo klubo „SJK“ narė ir LJS „Žingsnis“ Skaistgirio skyriaus narė; 
  2. Rasa Kasiulytė, Gasčiūnų jaunimo klubas „Ateinam“ narė;
  3. Evelina Spiriūtė, Gasčiūnų jaunimo klubas „Ateinam“ narė;
  4. Neda Vadakojytė, neformalios jaunimo grupės „Interact“ klubo prezidentė;
  5. Kamilė Gelzytė, Lietuvos moksleivių sąjungos Joniškio mokinių savivaldų informavimo centro savanorė, padalinio pirmininkė, valdybos narė.

Visuotinio susirinkimo nariai informuoti apie deleguotus narius balsavimo teisei. Skaistgirio jaunimo klubas „SJK“, delegavo Simą Adomaitį, Gasčiūnų jaunimo klubas „Ateinam“ – Kotryną Kensminaitę, Visuomeninė organizacija „Spalvotas veidas“ – Elviną Mikalauskaitę, Joniškio rajono savivaldybės J. Avyžiaus viešoji biblioteka – Gitą Vilčiauskienę, Lietuvos moksleivių sąjungos Joniškio mokinių savivaldų informavimo centras – Orintą Avižiūtę.

Deleguotiems organizacijų nariams išduoti biuleteniai.

Vyko balsavimas. Balsų skaičiavimo komisija stebėjo rinkimų į savivaldybės jaunimo reikalų tarybą procesą. Suskaičiavus balsus, balsų skaičiavimo komisijos pirmininkė supažindino su balsavimo rezultatais – visos kandidatės išrinktos į savivaldybės jaunimo reikalų tarybą.

Į visuotinį susirinkimą atvyko Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Vaida Aleknavičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis. Jie pasveikino susirinkimo narius ir naujai išrinktus jaunimo reikalų tarybos narius, palinkėjo būti aktyviems vykdant jaunimo politiką.

Jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė informavo, kad po susirinkimo bus rengiamas susirinkimo protokolas, savivaldybės tarybos sprendimas dėl jaunimo reikalų tarybos sudėties pakeitimo įtraukiant naujai išrinktus jaunimo atstovus. Ji paragino jaunimą pateikti siūlymų dėl jaunimo reikalų tarybos 2019 m. veiklos plano. Diskutuota ar jaunimo organizacijos norėtų telktis į Joniškio rajono jaunimo organizacijų sąjungą „Apvalus stalas“.

Įteikdama dovanėles aktyviam jaunimui, Jaunimo reikalų koordinatorė pasidžiaugė, kad jaunimo organizacijos ir organizacijos, dirbančios su jaunimu atnaujino savo veiklą ir dalyvavo rinkimuose į savivaldybės jaunimo reikalų tarybą. Už gausų dalyvavimą rinkimuose padėkota Gasčiūnų jaunimo klubui „Ateinam“.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook