Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 15 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Kviečiame tapti Joniškio ambasadoriais!

Joniškio rajono savivaldybė dalyvauja Lietuvos savivaldybių asociacijos projekte „Globalūs Regionai", kuriuo siekiama integruoti išvykusius piliečius į savo gimtojo miesto ar rajono gyvenimą. Kviečiame tapti Joniškio miesto ambasadoriumi! Juo gali tapti kiekvienas užsienyje gyvenantis joniškietis, kupinas idėjų ir ryžto jas įgyvendinti.

Tapimas ambasadoriumi – tai savo krašto atstovavimas ir parodymas, kad didžiuojiesi būdamas joniškiečiu, nori skleisti gerąją žinią apie savo kraštą, padėti surasti investuotojų, aktyviau įsitraukti į regiono vystymą. Būdamas ambasadoriumi galėsite ne tik konsultuoti, teikti idėjas savo regionui, bet taip pat burti globalių joniškiečių bendruomenę šalyje kurioje gyvenate, ir kitaip garsinti savo gimtąjį kraštą.

Galbūt turite giminaitį ar draugą, kuris gyvena užsienyje, bet niekaip nepamiršta gimtojo krašto? Pasiūlykite jam tapti Joniškio ambasadoriumi. Pasiūlymų su trumpa kandidato biografija bei nuopelnais laukiame el. paštu savivaldybe@joniskis.lt, arba kiekvienas, norintis tapti Joniškio ambasadoriumi, gali užpildyti anketą portale globalus.joniskis.lt.

Laukiame būsimų ambasadorių!

 Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook