Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. sausio 24 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Žagariečiai gali naudoti naują erdvę kultūrinei veiklai vystyti

Šiandien Joniškio savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, Tarybos nariai Mindaugas Balčiūnas ir Sarah Mitrike, Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus direktorė Rasa Ališauskienė susitiko su Žagarės bendruomenės „Veidė“ pirmininke Diana Sičioviene, Jūrate Sabaite aptarti Žagarės pastato, esančio Jaunimo g. 1 (Žagarė), naudojimo gyventojų poreikiams galimybes.

Administracijos direktorė V. Kulvinskienė pažymėjo, kad pastatas turi būti naudojamas visų gyventojų poreikiams, o iki šiol tik nedidelė pastato dalis buvo naudojama Žagarės gimnazijos veikloje. Pastatas gali būti naudojamas įvairiai kultūrinei veiklai, koncertams, parodoms, muzikavimui ir kitiems renginiams. Joniškio rajono savivaldybė ieškos visų įmanomų galimų finansavimo šaltinių, siekiant sutvarkyti pastato stogą, fasadą, vidines erdves.  

Tarybos narė Sarah Mitrike pažymėjo, kad pastato erdvėse galėtų vykti pasaulinis, atviras šiuolaikiniam menui Fringe festivalis, kuriame nuo 2015 metų dalyvauja ir Žagarė. Festivalio tikslas – įtraukti vietos bendruomenę dalyvauti mene ir bendradarbiauti su menininkais, padaryti meną prieinamą visiems, todėl nauja erdvė gali būti panaudota festivalio metu.

Susitikimo metu buvo sutarta bendradarbiauti ieškant projektinių finansavimo šaltinių bei galimybių pastato sutvarkymui ir pritaikymui kultūrinei veiklai. Kalbėta, kad jau šiuo metu pastatas gali būti naudojamas gyventojų poreikiams, įvairiai kultūrinei veiklai, parodoms ir renginiams.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook