Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gegužės 27 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
 
Posėdžiavo Joniškio miesto dienos šventės organizavimo komisija

Šiemet pirmą kartą rinkosi Joniškio miesto dienos šventės organizavimo komisija, kuri aptarė būsimus renginius, dalijosi mintimis ir idėjomis kaip Joniškio miesto dienos šventę padaryti kuo įspūdingesnę.

Komisijos posėdžio metu Joniškio kultūros centro direktorė Gerda Norušaitienė pristatė preliminarią šventės programą, kuri dar keisis ir pildysis, tačiau jau dabar ryškėja pagrindiniai šventės akcentai. Šiemet miesto dienos šventės šūkis – „Laikas mylėti“. Anot Joniškio kultūros centro atstovų, meilė turi būti suprantama plačiąja prasme. Tai meilė savo kraštui, jo žmonėms, šeimai, kiekvienai gražiai praleistai dienai.

Šventės renginiai stebins visą savaitę. Jie prasidės liepos 1 d. ir baigsis liepos 7-ąją. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, renginių gausa pasižymės penktadienis ir šeštadienis. Renginių įvairovė leis mieste atrasti ką pamatyti ir nuveikti įvairaus amžiaus grupių atstovams, skirtingo skonio publikai. Joniškio miesto dienos šventės metu šeštadienio vakarą koncertuos grupės „Studija“ su Steponu Januška ir Monika Pundziūtė – Monique su grupe.

Be tradicinių renginių – amatininkų mugės, sakralinio koncerto bažnyčioje, šeštadienio vakarinio rimtosios muzikos koncerto, sportinių rungčių, bus ir naujovių. Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos liaudiškos muzikos kapelos vadovė, savivaldybės tarybos narė Edita Rudienė komisijos posėdžio metu kalbėjo, kad pagrindinę šventės dieną – šeštadienį yra planuojamas tarptautinis liaudiškos muzikos festivalis „Graja“. Jame turėtų pasirodyti kolektyvai iš Estijos ir Latvijos.

Joniškio kultūros centro gyvo garso grupė „Septem band“ ruošia ypatingą muzikinę programą skirtą maestro Vytauto Kernagio atminimui. Skambės puikiausios, žinomiausios jo dainos. 

Joniškio istorijos ir kultūros muziejus, Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka taip pat dėlioja savo numatytus renginius, kurie bus įtraukti į bendrą Joniškio miesto dienos šventės programą.

Bibliotekos iniciatyva trečiadienio vakarą joniškiečius ir miesto svečius džiugins kraštiečio Mindaugo Ancevičiaus ir grupės koncertas JKC lauko estradoje.

Ketvirtadienį vyks Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus organizuotas kraštiečiams skirtas renginys ir kraštiečių dailininkų Sigito Laurinavičiaus, Germanto Rudoko, Vidmanto Mačiulio ir Eugenijaus Marcinkevičiaus tapybos darbų parodos atidarymas.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook
 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019