Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 26 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Stalo teniso kamuoliukų muziejaus kolekcija Joniškyje – viena iš unikaliausių ekspozicijų

Šiandien Joniškio rajono savivaldybės, Istorijos ir kultūros muziejaus vadovai susitiko su Joniškyje stalo teniso muziejaus įkūrėju Romualdu ir svečių namų „Šiaurės vartai“ savininke Natalija Franckaičiais. Šeimininkai ne tik papasakojo apie teikiamas apgyvendinimo, maitinimo paslaugas, bet ir parodė unikalią, per daugelį metų sukauptą stalo teniso eksponatų kolekciją.

R. Franckaičio kolekcijoje – ne tik įspūdingas skaičius pačių įvairiausių stalo teniso kamuoliukų, bet ir įvairių formų rakečių, teisėjavimo matuoklių, taurių, medalių, ženkliukų, plakatų, knygų ir įvairios rašytinės medžiagos apie stalo teniso istoriją Joniškyje ir Lietuvoje.

Susitikimo metu ne tik pasidžiaugta sukaupta medžiaga, bet ir aktyviai diskutuota kitais aktualiais klausimais. Šiuo metu Romualdo Franckaičio brolio Vinco Kaune esantis muziejus yra iškeldinamas iš esamų patalpų, todėl kalbėta apie galimybes ekspoziciją perkelti į Joniškį, kartu organizuoti temines parodas. Taip pat diskutuota apie apleistas teritorijas Joniškio mieste, transporto eismą ir kitas problemas.

„Svarbu, kad unikalią stalo teniso kamuoliukų muziejaus ekspoziciją galėtų pamatyti kuo daugiau Joniškio kraštą lankančių Lietuvos ir užsienio svečių, todėl bendradarbiavimas su savivaldybės įstaigomis, atsakingomis už turizmo sektoriaus puoselėjimą Joniškyje yra būtinas“, – pažymėjo meras V. Gailius.

 Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook