Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 17 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Šią vasarą – žaliųjų atliekų rekordai

Šių metų liepą buitines ir žaliąsias atliekas Joniškyje pradėjo tvarkyti atliekų tvarkymo bendrovė „Ecoservice“. Bendrovės specialistai skaičiuoja, kad vasaros viduryje per vieną maršrutą buvo surenkama iki 10 tonų žaliųjų atliekų. Tačiau dabar, įsibėgėjus aktyviam obuolių ir kitų vaisių sezonui, surenkamas atliekų kiekis ūgtelėjo daugiau nei dvigubai – per vieną reisą jis pasiekia ir 25 tonas.

„Savo darbu siekiame kurti ir palaikyti švarią, tvarkingą aplinką Joniškyje. Vis dėlto, kasdieniame mūsų darbe pasitaiko ir nenumatytų situacijų. Visai neseniai vežant didelius gyventojų kartu su žaliosiomis atliekomis išmestų sezoninių vaisių kiekius dėl techninių nesklandumų ištekėjo susidariusios sultys. Jos aplinkai nekenksmingos, tačiau suprantame gyventojų jaučiamus nepatogumus ir esame dėkingi, kad mums apie juos pranešate“, – sako Artūras Prokarenka, „Ecoservice projektai“ generalinis direktorius.

Jis užtikrina, kad didelę patirtį sukaupę bendrovės specialistai deda maksimalias pastangas, siekdami atrasti geriausią galimą sprendimo variantą susidariusiai situacijai. Šiuo metu susiklosčiusiai situacijai spręsti pasitelkiama vakuuminė mašina – specialiai iš Šiaulių atkeliaujanti technika pila vandenį, šluoja ir taip švarina gatves, panaikindama techninių nesklandumų pėdsakus.

Gyventojus, turinčius klausimų ar pastebėjimų, bendrovės specialistai kviečia skambinti telefonu 8 800 53 533 arba rašyti elektroniniu paštu projektai@ecoservice.lt. „Esame visuomet atviri miestiečių pastebėjimams, pasiūlymams – mielai išklausysime poreikius, susidariusias situacijas ir stengsimės kuo geriau į jas atsižvelgti, taip prisidėdami prie tvarkingos aplinkos mieste kūrimo“, – sako A. Prokarenka.

UAB „Ecoservice projektai“ informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook