Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 21 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Padėkota daugiavaikei mamai

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Laima Klemienė pagerbė ir pasveikino daugiavaikę mamą Janiną Butienę, kuri šiemet buvo apdovanota Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

Mergiūnų kaime gyvenanti J. Butienė į susitikimą su rajono meru atvyko su dukra  Solveiga Skunčikiene.

Rajono meras V. Gailius pasidžiaugė, kad rajone yra žmonių, kuriais galime didžiuotis, bendraudamas pasidomėjo mamos Janinos pomėgiais, vaikų ir anūkų lūkesčiais, kaip mamai sekėsi auginti ir dorais žmonėmis išauklėti visus 5 savo vaikus.

J. Butienė pasidžiaugė LR Prezidentės įteiktu  apdovanojimu, pasidalijo jaunystės prisiminimais, džiaugėsi, kad vaikai jai yra pasididžiavimas ir paguoda. Visi Janinos vaikai yra įgiję išsilavinimą, sukūrę šeimas, palaiko artimus ryšius vieni su kitais, gerbia mamą ir ja rūpinasi. Pati Janina kilusi iš dviejų vaikų šeimos, užaugusi kaime. Šiandien  pasidžiaugė, kad Lietuva yra laisva, nes pačiai teko pergyventi  karo laikmetį.

Janina Butienė, turi daug įvairiausių mėgstamų veiklų – skaito periodinę spaudą ir naujausią grožinę literatūrą, mėgsta keliauti, puoselėja savo sodybos gėlynus ir aplinką, padeda auginti  anūkus, kurių turi  10.

„Reikia gyventi  čia ir dabar, branginti laiką ir akimirkas šiandien , džiaugtis gyvenimu  ir dabartimi su artimais žmonėmis. O geriausia gyvenimo investicija yra vaikai,“ – kalbėjo mama J. Butienė. 

Meras V. Gailius padėkojo Janinai Butienei už pasidalintą išmintį.

Iš viso šiais metais ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanotos 45 daugiavaikės motinos.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook