Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 17 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybė rūpinasi eismo saugumu

Joniškio rajono savivaldybės eismo saugumo komisija, siekdama užtikrinti saugią mokslo metų pradžią rinkosi į pasitarimą. Nuo rugsėjo 1-osios Joniškio miesto ir rajono gatvės vėl bus sklidinos moksleivių šurmulio: rajono mokyklų duris pravers 2198 mokiniai, maždaug 168 iš jų  pirmokai. Komisijos nariai diskutavo apie moksleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą ir viešosios tvarkos užtikrinimą rugsėjo pradžioje.

Joniškio rajono savivaldybės eismo saugumo komisijos nariai vertino perėjų, įrengtų prie  Joniškio  rajono  ugdymo įstaigų, žymėjimo ryškiu ženklu „Apsaugok mane“ situaciją. Vertinimo metu išsiaiškinta, kad savivaldybei priklausančiuose keliuose visos perėjos šiais ženklais pažymėtos, tačiau komisijos nariams kelia susirūpinimą neatnaujinti ženklai prie perėjų, esančių valstybinės reikšmės keliuose.

Dėl susidariusios situacijos savivaldybės administracija nedelsdama kreipėsi į Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos, pateikė prašymą iki rugsėjo atnaujinti ženklus ir perdažyti pėsčiųjų perėjas prie savivaldybės ugdymo įstaigų. 

Tikimasi, kad atsakinga įstaiga sprendimus priims operatyviai ir prasidėjus naujiesiems mokslo metams Joniškio rajono keliuose į ugdymo įstaigas bus saugu.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook