Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 21 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė: vaikų užimtumas vasarą aktualus daugeliui šeimų

Pasak mero pavaduotojos V. Aleknavičienės sunku net patikėti, kad beveik prieš metus susibūrusi iniciatyvių moterų komanda, atstovaujanti įvairias organizacijas (Jūratė Sabaitė, Juventa Jurgelienė, Vaida Aleknavičienė bei Jolita Puidokienė) jau pradeda įgyvendinti pačių rengtą ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-02-0001 „Sveiki, linksmi, laimingi“ pirmąjį renginį – vaikų sveikatos akademiją „100 akimirkų“.

Į akademiją suvažiavo 50 vaikų iš viso Joniškio rajono, kurie penkias dienas leisdami kartu ugdys socialines-emocines kompetencijas, sveikos gyvensenos nuostatas, mokysis bendradarbiauti, lavinsis per kūrybines ir praktines užduotis.

Akademijos atidarymo metu vicemerė Vaida Aleknavičienė džiaugėsi, kad nevyriausybinės organizacijos sutelkusios partnerių komandą ėmėsi iniciatyvos užpildyti rajone esnačią vaikų užimtumo spragą. Savivaldybė buvo identifikavusi tokį poreikį, o nevyriausybinės organizacijos sutelkė pajėgas ir sugebėjo pritraukti finansavimą iš Europos socialinio fondo.

Tikimasi, kad vasaros kaprizingas oras tik suteiks daugiau įdomumo ir linksmų iššūkių sveikatos akademijos dalyviams linksmai ir prasmingai leisti laiką kartu. Mokslo metų metu vaikams ir jaunimui bus rengiami periodiniai ir nuolatiniai užsiėmimai psichinei ir fizinei sveikatai gerinti, vasarą organizuojamos sveikatos akademijos.

Projekto koordinatorius – Viešoji įstaiga „Žagarės balselis“, partneriai: Joniškio rajono savivaldybės administraciją, Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla, Joniškio socialinių industrijų centras ir visuomeninė organizacija „Spalvotas veidas“ įgyvendins visą projektą dviejų metų laikotarpyje.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook