Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 18 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Meras V. Gailius: savivaldybei priklausantis nenaudojamas nekilnojamas turtas turi būti parduotas

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė aplankė Joniškio mieste Savivaldybei priklausančio nenaudojamo nekilnojamo  turto teritorijas ir priklausančius nenaudojamus pastatus, kurie reikalauja priežiūros, investicijų ir darko miesto vaizdą.

Dar liepos pradžioje Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus iniciatyva  organizuotas pasitarimas, kurio metu vyko Savivaldybei priklausančio nenaudojamo nekilnojamojo turto situacijos aptarimas. Rajono meras V. Gailius pasiūlė aptarti savivaldybei priklausančio nenaudojamo turto tolesnį realizavimą,  taip pat pasiūlė nuvažiuoti ir apžiūrėti savivaldybei priklausančius nenaudojamus pastatus.

Apžiūros metu kartu su Infrastruktūros skyriaus ir  Viešosios tvarkos poskyrio vedėjais ir specialistais apžvelgta Savivaldybės valdomo nekilnojamo nenaudojamo turto  Joniškio mieste situacija ir statinių būklė, ieškoma sprendimų kaip tokius statinius  sutvarkyti ir organizuoti šių objektų pardavimą.

Taip pat vyko pasitarimas dėl bendrovių nekilnojamo turto, nenaudojamų pastatų valdymo Savivaldybės  įmonėse, kurio metu rajono meras V. Gailius akcentavo, jog bendrovėms priklausančio nenaudojamo turto tolesnė priežiūra ir administravimas yra bendrovėms nuostolingas, išklausė įmonių vadovų pastebėjimus apie esamų statinių dabartinę  būklę ir nutarta bendromis jėgomis ieškoti sprendimų.

Administracijos direktorė V. Kulvinskienė pabrėžė, kad bendrovių ir Savivaldybės nekilnojamas turtas turi būti valdomas ūkiškai, nereikalingi objektai turi būti inventorizuoti ir realizuoti, o pardavus nekilnojamojo turto objektus,  gautos lėšos patektų į savivaldybės biudžetą  ir bus naudojamos kitiems  aktualiems savivaldybės poreikiams tenkinti.

Joniškio vandenys direktorius Raimondas Tiškevičius atkreipė dėmesį, kad nekilnojamo turto, kuris yra nenaudojamas planuojama realizuoti. UAB Joniškio autobusų parkas  informavo, jog nereikalingų ir neeksploatuojamų  pastatų neturi, o   UAB Joniškio butų ūkis, turintis vieną  neeksploatuojamą pastatą, parengs objekto  pardavimui reikiamus dokumentus  iki rugsėjo mėnesio.

Artimiausiame Joniškio rajono savivaldybės  tarybos posėdyje bus teikiamas  sprendimo projektas, kuriuo  bus  papildytas viešame aukcione parduodamo Joniškio rajono savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašas, ji galima rasti Joniškio savivaldybės interneto svetainės skyriuje „Elektroniniai aukcionai“.

 Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook