Joniškio rajono savivaldybė
2018 m. balandžio 22 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
 
Tarptautinės kultūros dienos proga pasveikinti rajono kultūros puoselėtojai

Balandžio 15-ąją minima Tarptautinė kultūros diena. Šios šventės proga Žagarės kultūros centre vyko šventinis koncertas, sukvietęs kultūros darbuotojus iš viso Joniškio rajono. Renginio metu apdovanoti Joniškio rajonui nusipelnę kultūros veikėjai, kultūros darbuotojai, kūrybiniu indėliu ar kitokia veikla prisidedantys prie kultūros sklaidos, meno tradicijų puoselėjimo.

Balandžio 13 d. Joniškio rajono savivaldybės  meras Gediminas Čepulis, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė dalyvavo Žagarės kultūros centro organizuotame renginyje, kurio metu pasveikino visus susirinkusius su Pasauline kultūros diena, padėkojo visiems kultūros darbuotojams už kūrybines iniciatyvas, pastangas organizuojant turiningą laisvalaikį, kultūros ir meno tradicijų puoselėjimą.

Į šventę atvyko Joniškio rajono savivaldybės kultūros ir meno tarybos pirmininkė Edita Rudienė, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis ir to paties skyriaus vyriausioji specialistė Erika Šivickaitė. Sveikinimo kalbose netrūko šiltų žodžių kultūros darbuotojams, kuriems dėkota už dalinamą šviesą, grožį ir meilę Joniškio krašto žmonėms. Šventėje dalyvavo ir Joniškio rajono savivaldybės tarybos narys Marcijonas Urmonas.

Šventės metu Joniškio rajono savivaldybės meras G. Čepulis kartu su pavaduotoja V. Aleknavičiene apdovanojo nusipelniusius Joniškio kraštui kultūros žmones. Joniškio  rajono savivaldybės padėkos ženklu apdovanotas tautodailininkas Dalius Udrakis – už Žagarės vardo garsinimą, senųjų amatų populiarinimą ir sklaidą, svarų indėlį į Joniškio rajono kultūrą; Joniškio rajono savivaldybės mero padėkos raštu apdovanota Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Maldenių vyresnioji bibliotekininkė Lionė Adomaitienė – už skaitytojų žingeidumo ir skaitymo skatinimą, meilės knygai ir bibliotekai ugdymą bei kūrybines iniciatyvas, organizuojant turiningą ir prasmingą laisvalaikį; Mero padėkos raštas įteiktas J. Avyžiaus VB vyriausiajai bibliotekininkei Ievai Lipskienei – už kūrybingą skaitymo skatinimo idėjų įgyvendinimą, kūrybines iniciatyvas ir inovatyvių paslaugų plėtojimą.

Kultūros ir meno taryba apdovanojo Žagarės kultūros centro Sandros Banevičienės ir Alfonso Giedros duetą, kuris Šilalėje vykusiame respublikiniame konkurse pelnė laureato vardą duetų kategorijoje.

Žagarės kultūros centro direktorė Aida Visockienė pasveikino visus kultūros darbuotojus su švente ir kartu su renginio vedėju Andriumi Petkausku rajono kultūros įstaigų vadovams įteikė originalias dovanas – laistytuvus su pavasarinėmis puokštėmis. Šios dovanos įteiktos Joniškio kultūros centrui, Jono Avyžiaus viešajai bibliotekai ir Joniškio istorijos ir kultūros muziejui.

Puikią nuotaiką susirinkusiems dovanojo Žagarės kultūros centro kolektyvai ir kūrybingi atlikėjai.

 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Balandis
    2018