Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 17 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Jaunieji mokytojai kviečiami studijuoti Japonijoje

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija didžiuojasi ilgalaikiu bendradarbiavimu ir informuoja apie Japonijos ambasados skelbiamą konkursą jauniems pedagogams Japonijos vyriausybės finansuojamoms studijoms Japonijoje pagal mokytojų profesinio tobulinimosi programą.

Japonijos ambasada kviečia jaunus Lietuvos mokytojus teikti paraiškas Japonijos švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministerijos (Monbukagakusho: MEXT) finansuojamoms studijoms Japonijoje.

Mokytojų profesinio tobulinimosi stipendija skiriama laikotarpiui, reikalingam pabaigti pasirinktą studijų kursą Japonijoje nuo 2020 m. spalio iki 2022 m. kovo mėn. Pagrindiniai reikalavimai pretendentams – anglų kalbos žinios, ne mažesnė nei 5 metų mokytojo darbo patirtis pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo įstaigoje arba įstaigoje, rengiančioje mokytojus, amžius – iki 35-erių metų.

Išsamią informaciją ir elektroninę paraiškos formą rasite Japonijos ambasados interneto svetainėje. Iškilus klausimams, galima pasiteirauti telefonu (8 5) 230 3855 arba el. pašto adresu culture@vn.mofa.go.jp. Galutinė dokumentų pateikimo data – 2020 m. vasario 28 d. (17.00 val.).

Paraiškos dokumentus, nurodytus programos aprašo „Application guidelines“ skyriuje, mokytojai turėtų pateikti paštu adresu: M. K. Čiurlionio g. 82B, LT-03100 Vilnius. Ant voko su dokumentais būtina nurodyti „MEXT Mokytojų profesinio tobulinimosi programa“. Dokumentai, atkeliavę į Japonijos ambasadą vėliau nei 2020 m. vasario 28 d. 17.00 val., svarstomi nebus. El. paštu dokumentai nepriimami.

Reikalavimus atitinkantys kandidatai 2020 m. kovo 5 arba 6 d. bus kviečiami laikyti anglų ir japonų kalbos egzaminų bei į pokalbį su komisija Vilniuje. (Laikant egzaminą japonų kalbos žinios nėra būtinos, tačiau šios kalbos bus privaloma mokytis nuvykus į Japoniją).

Apie tikslų egzamino laiką bei vietą kandidatai bus asmeniškai informuojami, todėl labai prašoma nurodyti tikslius kontaktinius duomenis.

Kviečiame jaunuosius mokytojus ir pedagogus rengiančius dėstytojus pasinaudoti puikia galimybe ir ne tik įgyti naujų kompetencijų, bet ir susipažinti su paslaptingos, senąsias tradicijas išsaugojusios, bet ir šiuolaikiškos šalies švietimo sistema ir kultūra.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook