Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. lapkričio 27 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Padangų pakeitimui žiemos sezonui užsidega geltona šviesoforo spalva

Visi žinome, kad 4 padangų įsigijimas ir pakeitimas pareikalauja nemenko biudžeto, o dar ir galvos skausmu tampa ką daryti su eksploatavimui nebetinkamomis padangomis.

Automobilių savininkai privalo būti informuoti ir žinoti, kad pirkdami naujas padangas ar keisdami autoservise nudėvėtas (mažiau kaip 3 mm padangų protektoriaus gylis), nebetinkamas eksploatacijai padangas turi teisę ir galimybę palikti padangų atliekas ten pat, nes į naujų kainą jau būna įskaičiuotas padangų sutvarkymo mokestis ir šių atliekų perdirbimas.

Autoservisai ir specializuotos parduotuvės privalo padangų atliekas priimti iš jūsų be jokio papildomo mokesčio ir sąlygų. Aišku, padangos priimamos tokios, kurios skirtos to paties tipo transporto priemonei ir toks pat kiekis, koks perkamas.

Jei užsilikusių padangų atliekų turite iš anksčiau, nuvežkite į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles ar atliekų priėmimo punktus (toliau – Aikštelės). Pagal Šiaulių regione esančių didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių tvarką, tokia paslauga teikiama nemokamai vieną kartą į metus vienam gyventojui, atvežusiam ne daugiau kaip 4 vnt. padangų atliekų. Norint jas čia palikti, reikia užpildyti atliekų priėmimo deklaraciją. O turint daugiau nei 4 vnt. – teks mokėti pagal patvirtintus įkainius. Platesnė informacija skelbiama internetinėje svetainėje www.sratc.lt

Nešiukšlinkime gamtos, neverskime savo aplinkos sąvartynu! Padangų atliekos yra perdirbama žaliava. Perdirbus padangų atliekas gaminami įvairūs kelių atitvarai, vaikų žaidimų ir lauko aikštelių danga, automobilių guminiai kilimėliai ir kitos prekės.

ŠRATC informacija

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook