Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. birželio 18 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Piliečio egzaminas

Naujienų portalas DELFI.lt ir iniciatyva „Man ne dzin“ kviečia prisijungti prie pirmą kartą šalyje organizuojame PILIEČIO EGZAMINO! Kviečiame pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą, jos valdymą, nacionalinius simbolius, technologijų pažangą, valstybės saugumą ir daug kitų sričių! Kviečiame parodyti, kad esame piliečiai, kuriems rūpi kokioje aplinkoje, šalyje gyvename ir kad mums yra #NeDzin!

Spręskite egzaminą per pietų pertrauką, vakare grįžus namo ar bet kuriuo pasirinktu laiku! Pasikvieskite savo artimuosius, kolegas ar draugus ir patikrinkite savo žinias apie Lietuvą! Pasidalinkite šia žinia su savo savivaldybės jaunimu, jaunimo organizacijomis, mokyklomis, atviraisiais jaunimo centrais, erdvėmis, aukštosiomis mokyklomis!

Egzaminas vyks gegužės 24 dieną, nuo 9.00 iki 22.00 val. interneto svetainėje www.piliecioegzaminas.lt. Egzaminą sudarys 30 uždarų klausimų, kuriuos parengė įvairios Lietuvos institucijos bei nevyriausybinės organizacijos. Egzamino sprendimo laikas 30 minučių.

Egzaminą organizuoja naujienų portalas DELFI.lt ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos koordinuojama iniciatyva „Man ne dzin“.

„Man ne dzin“ – tai informacinė jaunimo pilietiškumo skatinimo kampanija, kuri siekia informuoti jaunus žmones apie dalyvavimo demokratiniuose sprendimų priėmimo procesuose svarbą bei kurti jauno žmogaus kaip aktyvaus piliečio įvaizdį. Šios kampanijos metu raginame jaunus žmones visoje Lietuvoje aktyviai dalyvauti pilietiniame gyvenime, išsakyti savo nuomonę ir tapti aktyviais Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos piliečiais bei stiprinti jaunų žmonių suvokimą apie jų galią visuomenėje.

Organizatorių informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook