Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. lapkričio 13 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Palinkėta gyventi saugiai

Įgyvendinamos prevencinės priemonės civilinės ir priešgaisrinės saugos srityje dažnai padeda išvengti rimtų bėdų – sumažinti arba išvengti gaisro nuostolių, apsinuodijimo smalkėmis, neatsargaus elgesio ant ledo mirties atvejų, sužalojimų nuo šventinių fejerverkų ir savadarbių petardų.

Vienos iš prevencinių priemonių – akcijos „Gyvenkime saugiai“, kuri buvo vykdoma gruodžio 12 dieną, metu savivaldybės administracijos Infrastruktūros skyriaus Viešosios tvarkos specialistai kartu su Joniškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais lankėsi žagariečių būstuose, domėjosi ar gyventojų būstuose sumontuoti dūmų detektoriai, tikrino krosnių būklę, priminė dūmtraukio valymo svarbą, paaiškino dūmų detektorių veikimo specifiką.

Susitikimo su Žagarės specialiosios mokyklos moksleiviais, Žagarės vaikų darželio „Vyšniukas“, Plikiškių daugiafunkcio centro vaikučiais, Viešosios tvarkos poskyrio specialistai priminė saugaus elgesio ant ledo taisykles, grėsmes, kurios gali atsirasti dėl šventinių fejerverkų ir savadarbių petardų netinkamo naudojimo, nesaugaus elgesio su degtukais.

Tą dieną aplankyti ir Beržėnų senjorų namai, Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centras ir jo padalinys - Bendruomeniniai vaikų globos namai Joniškyje.

Visiems akcijos „Gyvenkime saugiai“ dalyviams išdalintos atmintinės, vaikams specialiai pagamintos spalvinimo knygelės apie saugų elgesį. Artėjančių švenčių proga visiems palinkėta gyventi saugiai kasdien, nes nelaimės dažnai aplenkia, jei turima pakankamai žinių ir įgūdžių kaip saugiai  elgtis, siekiant apsaugoti save ir savo artimą.

Infrastruktūros skyriaus
Viešosios tvarkos poskyrio informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook