Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. sausio 17 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Pajininkų dėmesiui!

Joniškio rajono savivaldybės administracija informuoja, kad vykdant statinių naudojimo priežiūros funkcijas Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje ir toliau bus apskaitomi pastatai (statiniai), kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), vadovaujantis Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2005 m. rugsėjo 16 d. įsakymu Nr. D1-449 „Dėl Statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), sąrašų, apskaitos aktų, jų registrų (registravimo knygų), skelbimų apie siūlymą pripažinti juos bešeimininkiais formų ir jų pildymo tvarkos aprašo patvirtinimo“. Sudaryti sąrašai bus perduodami teismui dėl nuosavybės nustatymo.

Todėl, norėdami išvengti nesusipratimo dėl nuosavybės nustatymo, iki priimant teismui sprendimą, prašome visų rajono gyventojų (fizinių ir juridinių asmenų), turinčių neįregistruoto nekilnojamojo turto (pajų ar kitų galimai nuosavybės teisę įrodančių dokumentų) Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje ir norinčių įregistruoti nekilnojamąjį turtą, kreiptis į statinių naudojimo priežiūros specialistę Astą Džiugienę, 303 kab., tel. (8 426) 69 160, mob. 8 693 49 136.

Taip pat pranešame, kad visa informacija apie bešeimininkius pastatus (statinius), kurie yra įtraukti į sąrašus ir kurie bus naujai įtraukti yra patalpinami VĮ Registrų centras, REGIA žemėlapyje. Bešeimininkiai statiniai pažymėti violetinės spalvos kvadratėliu su baltos spalvos X ženklu. Šiuos kvadratėlius galima rasti dešinėje pusėje pažymėjus varnele skirtuką „Savivaldybės veikla“ ir įvedus vietovės adresą, ar tiesiog pasididinus žemėlapį.

Infrastruktūros skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook