Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. lapkričio 13 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Pagerbti geriausi metų sportininkai

Gruodžio 21 d. Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko tradicinis metų geriausių sportininkų ir trenerių pagerbimo renginys, kurio metu buvo apdovanoti geriausius rezultatus pademonstravę sportininkai, padėkota jų mokytojams ir treneriams.

Metų sportininkų pagerbimo renginyje visiems sportininkams dėkojo Joniškio rajono meras Gediminas Čepulis, jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis. Pasak mero G. Čepulio, džiugu, kad rajono sportininkai savo pasiaukojančiu darbu skina laurus, parveža garbingus apdovanojimus ir garsina Joniškio kraštą.

Rajono sportininkus savo apsilankymu pagerbė Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas ir asociacijos generalinis sekretorius Giedrius Grybauskas, kurie atvyko ne tik pasveikinti rajono sportininkus, bet ir  įteikti Joniškio seniūnijos komandos prizinės vietos apdovanojimą rajono merui Gediminui Čepuliui. Šiemet Joniškio seniūnijos komanda užėmė garbingą II vietą Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse Jonavoje, kuriose varžėsi net 360 seniūnijų.

Antrasis asociacijos diplomas įteiktas Joniškio rajono savivaldybei, iškovojusiai 4-ąją vietą. Taip pat asociacijos prezidentas A. B. Vasiliauskas įteikė padėkas Stasiui Rimdžiui ir Romui Sperskiui, už pagalbą organizuojant rajono seniūnijų žaidynes bei aktyvų dalyvavimą visuomeninėje sportinėje veikloje.

Renginio metu rajono meras G. Čepulis ir mero pavaduotoja V. Aleknavičienė paskelbė šiemet geriausio sportininko, trenerio ir gyvenimo nuopelnų nominacijas. Šiemet geriausiu 2018 metų Joniškio rajono sporto treneriu paskelbtas Rytis Keršys, geriausio metų sportininko apdovanojimas atiteko žirginio sporto atstovui Matui Petraičiui, o už viso gyvenimo nuopelnus sportui apdovanojimas skirtas Stasiui Rimdžiui.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais pasveikinti rajono sporto treneriai, ruošę jaunuosius sportininkus Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėms. Padėkomis ir piniginėmis premijomis apdovanoti rajono Lietuvos imtynių čempionato prizinių vietų laimėtojai, lengvosios atletikos ir kitų sporto šakų atstovai.

Veteranų grupėje pagerbti du sporto atstovai: baidarių ir kanojų irklavimo nugalėtojas Eugenijus Taparauskas, šiemet Pasaulio meistrų baidarių irklavimo čempionate 1000 ir 500 metrų distancijoje užėmęs pirmąją vietą ir Lietuvos klasikinės trikovės veteranų čempionato pirmos vietos laimėtojas Algirdas Rimkus. 

Smulkesnė informacija ir apdovanotų sportininkų sąrašą galima pamatyti čia.

 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook