Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugpjūčio 24 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Padėka padėjusiems organizuoti Žagarės vyšnių šventę

Joniškio krašto žmonių vardu rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir Žagarės regioninio parko direkcijos direktorius Mindaugas Balčiūnas dėkoja padėjusiems organizuoti Žagarės vyšnių festivalį už bendradarbiavimą, savanorystę ir visuomenines iniciatyvas.

„Tiesiog tariu paprastą AČIŪ festivalio organizatoriams – Žagarės regioninio parko direkcijos kolektyvui ir direktoriui Mindaugui Balčiūnui, Žagarės bendruomenei ir visiems padėjusiems organizuoti įspūdingą, sklandų  ir jau tradicija tapusį renginį, kuris jau 15 metų pritraukia atvykti vis daugiau kraštiečių ir svečių. Esu tikras, kad šis renginys tapo pirmuoju pasaulyje draugišku aplinkai ir kaip niekas kitas reprezentuoja mūsų Joniškio  kraštą, kuriame yra gera gyventi. Dėkojame Joniškio rajono savivaldybės tarybos nariams, kurie palaikė sprendimus dėl alkoholio apribojimo, taip pat dėl vienkartinių plastiko indų atsisakymo renginių metu“, – kalbėjo rajono meras V. Gailius.

Viena iš svarbiausių šių metų Žagarės regioninio parko direkcijos darbuotojų ir visuomenininkų iniciatyvų Žagarės vyšnių festivalyje – vienkartinius plastiko indus pakeisti kitomis alternatyvomis: popieriniais, ekologiškais, kompostuojamais ir suyrančiais arba daugkartinio naudojimo indais.

Siekdamas įvertinti visuomenės iniciatyvas,  Žagarės vyšnių festivalio metu Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius padėkojo Žagarės regioninio parko direkcijos visuomeninės organizacijos  „Spalvotas veidas“ prezidentei Sarah Mitrikei ir įteikė padėkos raštą už saugios ir sveikos aplinkos kūrimą Žagarės krašte, reikšmingą asmeninį indėlį į visuomeninę veiklą, aplinkosauginių idėjų populiarinimą ir sklaidą, glaudų bendradarbiavimą su Žagarės regioninio parko direkcija. 

Susitikimo metu Žagarės parko direkcijos direktorius Mindaugas Balčiūnas padėkojo Joniškio rajono savivaldybės administracijai, savivaldybės įmonėms ir kiekvienam atskirai už indėlį sklandžiai organizuojant Žagarės vyšnių festivalį.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

   

 

 

   

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook