Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. kovo 31 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Nominacija „Joniškio krašto Saulės spindulys“ ­– Istorijos ir kultūros muziejaus direktorei

Šiais metais iškiliausios Šiaulių apskrities moters rinkimuose „Moteris Saulė 2019“ Joniškio kraštą atstovavo nominantė – „Joniškio krašto Saulės spindulys“ – Rasa Ališauskienė, Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus direktorė. Ji nominuota už istorinės – kultūrinės atminties puoselėjimą, tradicinės kultūros saugojimą, kūrybinę ir projektinę veiklą, Joniškio krašto darbų populiarinimą.

Renginyje visas nominantes ir mūsų krašto atstovę sveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, o kalbėdamas apie mūsų krašto kandidatę,  pasidžiaugė, kad Rasa kasdien savo veikloje dovanoja šviesą ir šilumą, o tikras gyvenimo džiaugsmas yra tuomet, kai supranti, kad gyveni dėl to ką darai ir darai tai su meile.

Nominantę pasveikinti atvyko joniškiečiai: draugai, pažįstami, kolegos bei artimieji.  Dėkojame kiekvienam buvusiam kartu bei palaikiusiam mūsų krašto kandidatę. Atsiimdama nominaciją „Joniškio krašto Saulės spindulys“ R. Ališauskienė nedvejojo: „Kai matai kitus laimingus ir pats esi laimingas.“

Šventę papuošė koncertinė programa „Skambantys perlai“, nuostabiais balsais ir garsais džiugino aukščiausios klasės muzikai – Tomas Pavilionis (tenoras), Eugenijus Chrebtovas (baritonas), Vaida Genytė (Sopranas) ir profesionalus Šiaulių pučiamųjų orkestras.

Renginys „Moteris Saulė 2019" – tai padėka Moterims, kuris jau dvyliktus metus organizuojamas „Šiaulių televizijos“ iniciatyva.

Platesnė informacija apie įvykusį renginį

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook