Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. sausio 17 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Neformalių iniciatyvų įgyvendinimas Joniškio miesto gyventojams, siekiant integracijos į darbo rinką

MB „Giedrės automokykla“ su partneriu Joniškio socialinių industrijų centru įgyvendina projektą „Neformalių iniciatyvų įgyvendinimas Joniškio miesto gyventojams, siekiant integracijos į darbo rinką“ pagal Joniškio miesto vietos veiklos grupės plėtros strategiją.

Projekto metu bus suteikiami  ekonomiškai neaktyvių asmenų (15 asm.) neformalaus švietimo veikla – vairavimo teorinių žinių ir praktinių gebėjimų suteikimas ir patobulinimas. Neformalaus švietimo mokymai suteiks projekto dalyviams vairavimo gebėjimų, kurie padės ne tik siekiant pagerinti vairavimo įgūdžius, bet siekiant įsidarbinti, kuriuose yra būtina turėti vairuotojo pažymėjimą ir gebėjimus vairuoti automobilį.

Bus organizuojamas įsidarbinimo galimybes didinantis renginys, kuriame dalyviai, projekto partneris Joniškio Socialinių industrijų centras pakvies visus dalyvauti mokomojoje pirmosios medicininės pagalbos suteikimo veikloje.

Projekto dalyviai viešai pademonstruos įgytus pirmosios pagalbos gebėjimus, sustiprins visuomenės domėjimąsi teisingos pirmosios medicininės pagalbos suteikimu bei galės renginyje pabendrauti su pakviestais potencialiais darbdaviais iš Joniškio verslininkų asociacijos.

Projekto veiklos bus įgyvendinamos 11 mėn.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo ir LR biudžeto lėšomis.

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaPaskutinis atnaujinimas: 2020-09-11 13:54:42