Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 10 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Joniškyje lankėsi žemės ūkio ministras

Kovo 22 d. Joniškyje lankėsi LR Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys. Atvykęs su gausia komanda, jis susitiko su Joniškio rajono savivaldybės vadovais, savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėju S. Lelioniu ir specialistais, rajono žemdirbiais ir gyventojais.

Pokalbio Joniškio rajono savivaldybės mero kabinete metu aptartos žemės ūkio aktualijos Joniškio rajone. Rajono meras G. Čepulis informavo apie pagrindinius rajono žemės ūkio rodiklius, kalbėta apie kraštui būdingas problemas, plačiau diskutuota žemės mokesčių dydžio klausimais.

Vėliau savivaldybės didžiojoje salėje ministras G. Surplys susitiko su Joniškio rajono žemdirbiais. Ministras plačiai pristatė ministerijos darbus, veikiančias ir artimiausiu metu pradėsiančias veikti kaimo plėtros programas. Kalbėta apie tiesiogines išmokas ūkininkams, paramą bendruomenėms, atsakyta į kitus Joniškio krašto žemdirbiams aktualius klausimus.

Į specialistų ir žemdirbių klausimus atsakinėjo kartu su ministru atvykę specialistai – Nacionalinės mokėjimo agentūros direktorius Erikas Bėrontas, VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro direktoriaus pavaduotojas Sigitas Puodžiukas, Nacionalinės mokėjimo agentūros Žemės ūkio paramos departamento direktorė Enrika Raibytė, ŽŪM Finansų skyriaus vyr. specialistas Marius Butkus ir žemės ūkio skirtingų sričių patarėjai.

Susitikimo pabaigoje žemės ūkio ministras G. Surplys įteikė padėkos raštus savo veikla pasižymėjusiems rajono žemdirbiams:

  • Vladui Jurgaičiui – už darbštumą ir ilgametę veiklą žemės ūkyje;
  • Onai Rutkuvienei – už ilgametį sąžiningą, nepriekaištingą darbą žemės ūkio srityje;
  • Žemės ūkio kooperatyvui „Jakiškiai“ – už modernios daržininkystės ūkio kūrimą ir puikius rezultatus;
  • Bendruomenė „Beržininkai“ – už iniciatyvumą, kaimo aplinkos grąžinimą, gyventojų gerovės kūrimą ir tautiškumo puoselėjimą.

 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook