Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus laiškas abiturientams

Mieli abiturientai,

Nors Jūsų sapnuose dar neretai kuždasi spalvotos pasakos, nuskambėjęs paskutinis skambutis jau skelbia naują pradžią gyvenime. Jūs žengiate per pirmąjį savo būsimų gyvenimo permainų slenkstį. Permainų, kurias, kaip laisvi ir atsakingi laisvo krašto žmonės, lemsite patys. Tikiu, kad mokykla Jums suteikė ne tik naudingų žinių, bet ir svarbių gyvenimo pamokų: bendradarbiavimo, pilietiškumo, savarankiškumo, drąsos siekti užsibrėžto tikslo.

Prieš akis – brandos egzaminai, tačiau tikrai nepaskutiniai Jūsų kelyje į ateitį, kurioje teks nuolat mokytis. Žmonėms dar tik besiruošiantiems gyvenimo iššūkiams, dažnai atroo, kad suaugusiųjų gyvenimas paprastas. Jie trokšta naujų potyrių, pokyčių, kurie savaime ir nelaukiami ateis į jų gyvenimą. Bet pasaulyje nė vieno žmogaus gyvenimas nėra toks, koks atrodo iš šalies – jis pilnas paslapčių, kurias reikia įminti, kad pasielgtumėte teisingai, kad gyvenimas įgytų prasmę ir vertę, kad suprastumėte kur slypi kiekvienos akimirkos grožis.

Šią svarbią dieną noriu palinkėti Jums drąsos naujiems išbandymams, nebijoti rizikuoti ir netgi klysti, nes iš kiekvienos klaidos galime pasimokyti. O jeigu gyvenime nežinosite kurį kelią rinktis – rinkitės tą, kuris arčiausiai širdies, nes tik jis nuves teisinga kryptimi.

Mylėkite ir gerbkite save, pasitikėkite savo jėgomis, didžiuokitės Joniškio kraštu, tada ir visa kita susidėlios taip, kaip turi būti. Kiekviena situacija, kiekviena problema, kiekviena užduotis yra išsprendžiama.

Tikiu, kad ateityje Jūsų laukia daug pačių gražiausių akimirkų ir prasmingų darbų.

Sėkmės Jums visiems!

Meras Vitalijus Gailius

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook