Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 6 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Joniškio miesto teritorijos tarp Žiemgalių ir Viestarto gatvių detaliojo plano rengimas
 

Projekto pavadinimas: Joniškio miesto teritorijos tarp Žiemgalių ir Viestarto gatvių detaliojo plano rengimas

Joniškio rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Joniškio miesto teritorijos tarp Žiemgalių ir Viestarto gatvių detaliojo plano rengimas“ projekto Nr. VP1-4.2-VRM-04-R-61-051, kuris yra finansuojamas pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros  veiksmų programos 4 prioriteto „Administracinių gebėjimų stiprinimas ir viešojo administravimo efektyvumo didinimas“ priemonę VP1-4.2-VRM-04-R „Teritorijų planavimas“.

Rengiamas detalusis planas

2013 m. lapkričio 15 d. Joniškio rajono savivaldybės administracija su UAB „Archinova“ pasirašė Joniškio miesto teritorijos tarp Žiemgalių ir Viestarto gatvių detaliojo plano rengimo darbų sutartį.  Detaliuoju planu buvo nagrinėjama apie 11 ha teritorija Joniškio miesto šiaurės rytinėje dalyje.

Planavimo tikslas – detalizuoti Joniškio miesto bendrojo plano sprendinius, suformuoti kitos paskirties žemės sklypus vienbučių ir dvibučių namų statybai, numatyti teritorijas inžinerinės infrastruktūros plėtrai ir apsauginiams želdynams, nustatyti statybos teritorijos tvarkymo ir naudojimo režimo parametrus.

Namų valdų sklypai formuojami atsižvelgus į greta esančių įregistruotų žemės sklypų ribas, nepažeidžiant tų sklypų valdytojų interesų. Gyventojų patogumui ir poilsiui tarp sklypų yra suprojektuoti žalieji plotai, taip pat apsauginės želdinių juostos ir plotai nuo pramonės ir gyvulininkystės pastatų. Prie kiekvieno sklypo numatyti inžinerinės infrastruktūros prisijungimai.

Europos Sąjungos parama

Projekto įgyvendinimui Europos Sąjungos struktūriniai fondai remia 85 proc. projekto vertės. Likusius 15 proc. skiria Joniškio rajono savivaldybė (ES paramos lėšos – 16.002,65 Lt ir Joniškio rajono savivaldybės biudžeto lėšos – 2.824,00 Lt). Bendra projekto vertė – 18.826,65 Lt. 

Projekto įgyvendinimo metai: 2013–2014 m.

Projekto nauda

Detaliojo plano sprendiniai buvo eksponuojami Joniškio rajono savivaldybės administracijos patalpose, Livonijos g. 4, Joniškis, savivaldybės interneto svetainėje www.joniskis.lt. Buvo pastebėtas didelis visuomenės suinteresuotumas vykdomu projektu.

Gyventojų domėjimasis projektu teritorijų planavimo dokumento rengimo metu rodo, kad Joniškio miesto gyventojams yra svarbi juos supanti aplinka, todėl Joniškio rajono savivaldybės administracija džiaugiasi pasinaudojusi Europos socialinio fondo parama ir sėkmingai įgyvendinusi projektą „Joniškio miesto teritorijos tarp Žiemgalių ir Viestarto gatvių detaliojo plano rengimas“.

Parengtas detalusis planas tapo tvirtu teisiniu pagrindu tolimesnei Joniškio miesto plėtrai. 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook