Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. birželio 18 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Istorijos ir kultūros muziejus šventė 30 metų sukaktį

Gegužės 17 dienos vakarą Baltojoje sinagogoje vyko Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus 30 metų jubiliejaus šventė, į kurią susirinko pilna salė žiūrovų. Renginys prasidėjo mistišku šokiu, kurį atliko jaunimo centro savanorės, suburtos Istorijos ir kultūros muziejuje dirbančios muziejininkės Simonos Jonkutės. 

Renginyje Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė pasveikino Istorijos ir kultūros muziejaus vadovę Rasą Ališauskienę bei visą kolektyvą ir įteikė dovaną – kvietimą aplankyti Latvijos etnografinį buities muziejų po atviru dangumi Rygoje.

Prie sveikinimų prisijungė ir Joniškio istorijos ir kultūros muziejui šiltų žodžių bei palinkėjimų negailėjo daugybė sveikintojų iš įvairių įstaigų, organizacijų,  bendruomenių, seniūnijų.

Renginio metu pristatyta Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus jubiliejinė paroda „Mito'morfozės“ (idėjos autorė Simona Jonkutė, fotografas Darius Šulčius). Šventei besibaigiant, užburiančiu liaudies muzikos skambesiu džiugino grupės GYVATA koncertas.

Kanceliarijos skyriaus informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook