Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 19 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Iškilmingai atidarytas Joniškio „Aušros“ gimnazijos atnaujintas stadionas

Joniškyje įgyvendintas vienas iš didžiausių ir seniausių bendruomenės troškimų – atnaujintas ilgą laiką nė karto rimtesnių investicijų ar remonto darbų nematęs stadionas. Naujojo stadiono atidarymas – šventė ne tik gimnazijos bendruomenei, bet ir visiems joniškiečiams.

Šventės metu miesto svečius, gimnazijos bendruomenę, sporto gerbėjus, aktyvaus laisvalaikio mėgėjus ir visus joniškiečius sveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas ir pasidžiaugė, kad Joniškio kraštas turi ne tik gabų jaunimą, bet ir savo tikslus siekiančius žmones.

„Tegul būna šis stadionas visad pilnas, ir rytais, ir vakarais. Džiaugiamės, kad šis sprendimas įgyvendintas kryptingai dirbusių žmonių dėka, ir neabejojame, kad jaunimo pasiekimai šiame stadione garsins mūsų kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.“ – kalbėjo rajono meras V. Gailius.

Šventėje joniškiečius sveikino LR Seimo narys, lengvaatletis, disko metikas, Olimpinių žaidynių čempionas ir rekordininkas, dukart Pasaulio čempionas Virgilijus Alekna, LR Seimo narys Liudas Jonaitis, buvęs gimnazijos kūno kultūros mokytojas Sigitas Adomavičius, UAB „Pasvalio melioracija“ generalinis direktorius Ramūnas Stulga.

Joniškio „Aušros“ gimnazijos direktorius Vidmantas Sutnikas kvietė bendruomenę bei jaunimą nepamiršti sporto ir kartu pasidžiaugti naujai renovuotu stadionu, bėgimo takeliais bei lengvosios atletikos sektoriais.

Disko metimo dvikovoje su vienu garsiausiu disko metiku, dukart Olimpinių žaidynių ir Pasaulio čempionu bei rekordininku Virgilijumi Alekna savo jėgas išbandė „Aušros“ gimnazijos auklėtinis Artūras Šlerpas.

Buvo organizuotos sportinės varžybos ir rungtys: mero ir svečių baudų metimai, 60 m. bėgimai, šuolis į tolį įsibėgėjus, tinklinio varžybos, krepšinio 3x3, tenisas, rutulio stūmimas, estafetinis bėgimas. Sporto varžybose varžėsi „Aušros“ gimnazijos, Gasčiūnų pagrindinės mokyklos ir Žagarės gimnazijos mokiniai.

Renginį vedė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus  vyriausiasis  specialistas Leonas Karaliūnas. Gerą nuotaiką suteikė puikus oras, dainos ir šokių pasirodymai.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook