Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Iniciatyvų komisijos posėdis: nepelnytai pamirštas pastatas miesto centre turėtų atgyti

Joniškio rajono savivaldybėje vyko Iniciatyvų komisijos posėdis kartu su Joniškio mieste registruotų nevyriausybinių organizacijų atstovais. Šiemet vasarą sudaryta Iniciatyvų komisija, kuriai pavesta plėtoti dialogą su įvairiomis visuomenės grupėmis, nagrinėti jų siūlomas iniciatyvas ir teikti siūlymus merui, tarybai, administracijai ir kitoms savivaldos institucijoms dėl jų įgyvendinimo.

Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius atkreipė dėmesį, kad Joniškio centre, Upytės g. 1 esantis pastatas nepelnytai yra pamirštas, todėl siūlė šį pastatą sutvarkyti ir pritaikyti visuomenės poreikiams. 

Susitikimo metu aptarta nevyriausybinių organizacijų situacija rajone, sąlygos, kur jie šiuo metu yra įsikūrę. Net kelios nevyriausybinės organizacijos yra įsikūrę Joniškio rajono savivaldybei priklausančiose patalpose Vilniaus gatvėje, kur nėra šildymo ir vandens.

Žiemos metu daugelis jų glaudžiasi kultūros namuose. Susitikimo tikslas buvo pasikalbėti ar visuomenininkams būtų priimtina mintis kurti bendruomeninius namus miesto centre, Upytės g. 1 esančiame pastate, kur būtų galima organizuoti susitikimus ir renginius.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook