Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. sausio 27 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Įgūdžių įgijimas per kūrybinę ir meninę veiklą

Joniškio Rotary klubas įgyvendina projektą „Įgūdžių įgijimas per kūrybinę ir meninę veiklą“.

Projekto tikslas – suteikti dalyviams įgūdžių meninėje ir kūrybinėje veikloje stiprinant savivertę ir motyvaciją darbo rinkos aktyvumui bendruomenėje. Projekto įgyvendinimo metu įvyks 5 renginiai kartu su socialiniais partneriais bei savanoriais, keturi mokymai grupėse po penkis žmones (iš viso 20 dalyvių): smulkių aksesuarų audimas, papuošalų ir kitų aksesuarų vėlimas iš vilnos, buities daiktų drožimas iš medžio bei vaistažolių ir prieskonių auginimas bei realizavimas.

Projekto metu dvidešimt dalyvių įgis praktinių įgūdžių kūrybinėje ir meninėje veikloje stiprinant savo savivertę bei motyvaciją darbo rinkos aktyvumui bendruomenėje. Į veiklas įsijungs penki savanoriai bei socialiniai partneriai. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu bus organizuojami šie renginiai:

  1. Informacinis renginys „verslo sėkmės istorijos” kartu su Joniškio verslininkų asociacija;
  2. Amatų dirbtuvės kartu su Joniškio istorijos ir kultūros muziejumi;
  3. Informacinis susitikimas su Joniškio verslo ir turizmo centru bei Joniškio verslo asociacijos nariais „jeigu tu gali, galiu ir aš”;
  4. Projekto dalyvių palapinė Joniškio miesto dienos šventėje, kur bus pristatomi dalyvių sukurti kūrybiniai ir meniniai darbai;
  5. Projekto veiklų ir rezultatų pristatymas miesto bendruomenei.

Projektas skirtas Joniškio miesto VVG strategijos antram tikslui įgyvendinti: mažinti nedarbą skatinant bedarbių, darbingų neaktyvių Joniškio miesto gyventojų verslumą ir užimtumą. Tikslinė grupė: ekonomiškai neaktyvūs asmenys ir/arba bedarbiai.

Projekto vertė – 12 341,20 Eur. Projektas įgyvendinamas pagal Joniškio miesto vietos veiklos grupės plėtros strategiją. Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų ir LR biudžeto lėšų. Projekto vykdytojas prisideda savanorišku darbu prie veiklų vykdymo.

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaPaskutinis atnaujinimas: 2020-09-11 13:53:46