Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Galimas COVID-19 atvejis rajone

Pasiekė informacija apie galimą COVID-19 atvejį mūsų rajone. Susirgimas įtariamas Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro lankytojui, kuris nuo rugsėjo 25 dienos centro veikloje nedalyvavo, o pajutęs peršalimo simptomus kreipėsi į Joniškio rajono ligoninės priėmimo skyrių.

Atsižvelgiant į esamą padėtį, siekiant išvengti didesnių neigiamų pasekmių, realiai vertinant susidariusią situaciją, imtasi atitinkamų priemonių. Kol laukiame informacijos patvirtinimo, laikinai stabdoma Dienos užimtumo centro veikla, griežtinamos aptarnavimo sąlygos VšĮ Joniškio ligoninėje, pradedami dezinfekavimo darbai.

Labai gaila, kad ne visi  į esamą šiandieninę situaciją žiūrime rimtai. Asmeninių apsaugos priemonių – kaukių dėvėjimas, dažnai yra tik imituojamas. Bet kol neturime jokių kitokių priemonių, besąlygiškai būtina dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas, laikytis atstumų. Būkime sąmoningi. Išlaikykime ramybę, elkimės apgalvotai, vadovaukimės valstybės lygiu paskelbtais nurodymais ir rekomendacijomis. Saugokime save ir kitus.

Joniškio rajono savivaldybės meras
V. Gailius

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook