Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 28 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Elektroninės demokratijos stiprinimas Šiaulių mieste ir regione

 

Projekto pavadinimas: Elektroninės demokratijos stiprinimas Šiaulių mieste ir regione
(Joniškio rajono savivaldybės administracija – partneris)
Projekto finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos, valstybės biudžeto lėšos
Projekto bendra vertė: 2 037 149 Lt
Projekto įgyvendinimo metai: 2013

Kartu su partneriais – Akmenės, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono savivaldybių administracijomis įgyvendinant projektą „Elektroninės demokratijos stiprinimas Šiaulių mieste ir regione“ Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje įdiegta nauja diskusinė-konferencinė įranga. Įrengtos kameros ir įdiegta vaizdo transliavimo ir archyvavimo programinė įranga leidžia tiesiogiai transliuoti ir archyvuoti Tarybos posėdžius. Taip pat šio projekto lėšomis buvo atnaujinta savivaldybės interneto svetainė.

Naujoji svetainė pasiūlys gyventojams E. demokratijos priemones, kurių dėka Joniškio rajono savivaldybėje bus realizuotas piliečių ir savivaldybės administravimo subjektų bendradarbiavimas. Sukurtos efektyvios gyventojų informavimo ir dalyvavimo sprendimų priėmimo bei teisės aktų projektų parengimo procesuose priemonės.

E. demokratijos priemonių dėka užkirstas kelias visuomenės nuomonės manipuliavimui, užtikrinant piliečių tiesioginį dalyvavimą sprendžiant esminius miesto gyvenimo klausimus. Įgyvendintas elektroninės demokratijos sprendimas užtikrins aiškesnį ir paprastesnį savivaldybės interneto svetainės funkcionavimą, informacijos sisteminimą ir geresnį svetainės prieinamumą vartotojui.

Elektroninės demokratijos priemonės naujoje svetainėje yra: E. konsultavimas, E. apklausos, E. peticija, E. forumas, E. skundai, posėdžių transliacijos ir posėdžių klausimai. Išsamiau apie naujosios svetainės naujoves galima susipažinti perskaičius svetainės vartotojo gidą.

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook