Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
LR Seime pristatytas Joniškio rajonas

Šiemet Joniškio rajono savivaldybė prisijungė prie kitų savivaldybių ir dalyvauja Architektūros, statybų, infrastruktūros verslo žurnalo STRUCTUM organizuojamame ir Lietuvos Respublikos Aplinkos, Švietimo ir mokslo, Kultūros, Vidaus reikalų, Ūkio bei Susisiekimo ministerijų globojamame projekte „Išmanusis miestas“.

„Išmanusis miestas“ – tai konkursas, suteikiantis galimybę jauniesiems studentams pateikti idėjas ir projektus Lietuvos savivaldybėms. Suformuotos 1-7 studentų grupės pasirenka po vieną iš savivaldybių pateiktų tikslinių teritorijų ir parengia joms skirtus projektinius pasiūlymus. Šis projektas suteikia galimybę gabiausiems aukštųjų mokyklų studentams kurti patrauklaus gyventi miesto koncepcijas bei prisidėti įgyvendinant pažangias, inovatyvias ir kartu realistiškas idėjas.

Lapkričio 29 d. LR Seime vyko projekto „Išmanusis miestas“ pristatymas. Renginyje dalyvavo ir Joniškio kraštą pristatė Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė.

Pristatymą galite peržiūrėti vaizdo įraše.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook