Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 23 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Universalaus daugiafunkcio centro įkūrimas Joniškio rajone Plikiškių kaime


Projekto pavadinimas: Universalaus daugiafunkcio centro įkūrimas Joniškio rajone Plikiškių kaime
Projekto kodas: VP3-2.2-ŠMM-04-R-61-006
Finansavimo ir administravimo sutartis pasirašyta 2013-02-14.
Įgyvendinus projektą panaudota ES – 373923,89 €, SB – 90991,63 €, iš viso – 464915,07 €.

2013 m. balandžio 24 d. buvo pasirašyta projekto „Universalaus daugiafunkcio centro įkūrimas Joniškio rajone Plikiškių kaime“ kapitalinio remonto darbų atlikimo rangos sutartis tarp Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir UAB „Rainių statyba“. Tam prireikė 931 700 Lt. Projektas finansuojama Europos regioninės plėtros fondo (85 proc.) ir Joniškio rajono savivaldybės lėšomis (15 proc.).

Mokyklos pastato dalyje buvo pakeisti langai ir durys, įrengta nauja stogo danga, apšiltintos sienos ir cokolis, atlikta apdaila iš dekoratyvinio tinko, atliktas patalpų perplanavimas ir jų apdaila, iš naujo įrengtos grindys, įrengti evakuacijos, nauji lauko laiptai. Aplinka ir mokyklos dalies pastatas pritaikytas neįgaliesiems.

Įrengta nuovaža ir platforminis kėliklis, kad neįgalieji galėtų patekti į pastatą. Katilinės pastate pakeistos stogo laikančiosios konstrukcijos ir danga, durys, sutvarkyta išorės tinko apdaila, naujai atlikta vidaus apdaila. Taip pat įrengti buitinių nuotekų ir vandentiekio tinklai, gaisrinė signalizacija, žaibosauga, atlikti visi reikalingi vidaus ir lauko elektros darbai.

Dabar daugiafunkciame centre šurmuliuoja vaikai, jaunimas, renkasi bendruomenės atstovai, persikėlė Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Plikiškių filialas – visiems čia vietos pakanka, o tai ir buvo pagrindinis tikslas – viskas kompaktiškoje, suremontuotoje ir modernioje erdvėje.

Plikiškių mokyklos-daugiafunkcio centro veiklos plėtojimas Plikiškių kaime padės užtikrinti geresnes mokymosi galimybes kaimo vietovėse gyvenantiems vaikams, užtikrins aukštesnį ikimokyklinio / priešmokyklinio ir pradinio ugdymo bei neformalaus užimtumo paslaugų prieinamumą, skatins kaime gyvenančių asmenų reintegraciją darbo rinkoje.

Plikiškių mokyklos-daugiafunkcio centro teikiamos suaugusiųjų neformaliojo ugdymo paslaugos leis užtikrinti aukštesnį šios kaimo vietovės darbuotojų kompetencijos lygį. Jis pamažu taps integralia kaimo bendruomenės gyvenimo dalimi. Kaimo bendruomenės, mokyklos, bibliotekos įjungimas į švietimo veiklą, didins šių paslaugų kokybę ir prieinamumą kaimo gyventojams.

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook