Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. birželio 24 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Joniškiečių vardu pasveikintas kraštietis Viktoras Žilinskas

Birželio 7 d. vakarą Joniškio kultūros centro fojė „Po palme“ vyko kraštiečio dailininko Viktoro Žilinsko tapybos, piešinių ir poezijos tekstų parodos „Post scriptum“ pristatymas, į kurį susirinko gausus būrys jo kūrybos gerbėjų. Tautodailininkė, Joniškio garbės pilietė Aniceta Krajinienė, kurią dailininkas vadina jo poetinio žodžio ir dailės meno kūrybinio kelio pradžios krikštamote, aptarė Viktoro  Žilinsko kūrybos savitumą ir  išskirtinumą. Apie parodą kalbėjo ir pats dailininkas.

V. Žilinską sveikino Savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Kultūros centro direktorė Gerda Gudinaitė, audruviečiai, folkloro ansamblio „Kupars“ nariai, giminaičiai ir kiti jo kūrybos gerbėjai. Mero pavaduotoja V. Aleknavičienė padėkojo autoriui už nuostabią tapybos darbų parodą, bei pacitavo prie vieno darbo parašytas eiles: „per akimirką prabėga laikas, liūdesį ir džiaugsmą apjungia Dievas“.

Žiemgalos-aukštaičių kultūros draugijos Joniškio skyriaus nariai už nuopelnus žiemgališkos dvasios kultūrai apdovanojo dailininką ypatingu simboliu – Žiemgalos kunigaikščio Nameisio  sidabro žiedu. Skambėjo Joniškio kultūros centro folkloro ansamblio „Kupars“ sutartinės ir dainos.

Paroda dar kartą bus pristatyta Joniškio miesto šventės „Laikas mylėti“ metu. 

 Joniškio kultūros centro informacija ir nuotraukos

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook