Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Judriausios savivaldybės vardą šiemet pelnė Joniškis

Pasibaigus Europos judumo savaitei (rugsėjo 16–22 d.), Aplinkos ministerija, kaip šios kampanijos Lietuvoje koordinatorė, apibendrino rezultatus ir tradiciškai išrinko pačius judriausius šalyje. Nugalėtojams atiteks aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos padėkos ir specialūs prizai.

Šioje tradicinėje tarptautinėje miestų akcijoje, kuria siekiama diegti ir populiarinti „žaliąsiasׅ“ susisiekimo priemones, dalyvavo, kaip ir pernai, visos 60 šalies savivaldybių.

Judriausios savivaldybės vardą šiemet pelnė mūsų savivaldybė. Čia per Europos judumo savaitę poilsio zonoje pasodinta daugiau kaip šimtas medelių, gyventojai galėjo paženklinti savo transporto priemones nuo vagysčių apsaugoti, vyko sveikatingumo žygis dviračiais, sporto varžybos, turnyrai, mankštos, koncertas „Pajudam!“, viktorina „Judumas – be jokios taršos“, sportiškiausio rajono dviratininko ir ėjiko rinkimai ir daug kitų renginių. Dieną be automobilio, rugsėjo 22-ąją, miesto gyventojai ir svečiai galėjo nemokamai važiuoti viešuoju transportu.

„Džiaugiuosi, kad mūsų rajono gyventojai aktyviai dalyvavo Europos judumo savaitei skirtuose    renginiuose, iniciatyvose, skatinančiuose gyventojus daugiau judėti, rinktis ekologiškas ar mažiau taršias transporto priemones, atsisakyti automobilių, daugiau keliauti dviračiais, pėsčiomis bei viešuoju transportu. Tai patvirtina, kad  judame teisinga linkme, esame dėmesingi ir neabejingi aplinkai, gamtosaugos problemoms. Tikiu, kad joniškiečiai ne tik šiemet, bet ir kitais metais aktyviai dalyvaus Judumo savaitės renginiuose ir pateisins judriausios savivaldybės vardą.“ – sako Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

Judumo savaitės 2020 akimirkos – fotogalerijoje

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook