Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. balandžio 6 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Bus organizuojami reidai pažeidėjams nustatyti

Joniškio rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros skyriaus Viešosios tvarkos poskyris, siekdamas išsiaiškinti pažeidėjus, nuolat viešosiose vietose prie pusiau požeminių atliekų aikštelių, garažų teritorijose, pamiškėse išmetančius automobilių kėbulų detales (autoplastikus), akumuliatorius, padangas, kitas po automobilių remonto likusias atliekas, vasario, kovo ir balandžio mėnesiais organizuos asmenų, užsiimančių automobilių remonto ir utilizavimo veikla, tikrinimus.

Automobilių remonto paslaugas teikiantys asmenys privalo sudaryti sutartis su automobilinių atliekų tvarkytojais dėl tokių atliekų surinkimo ir tvarkymo. Pagal teisės aktus autoservisai ne tik turi tvarkyti atliekas, bet taip pat vesti atliekų susidarymo apskaitą. Administracinių nusižengimų kodeksas numato iki 6 tūkst. eurų baudą už atliekų tvarkymo reikalavimų nevykdymą.

Asmenims, užsiimantiems nelegalia automobilių remonto ar utilizavimo veikla, už nelegalų automobilių ardymą, aplinkosauginių taisyklių nesilaikymą ar sąvartyno kaupimą, automobilinių atliekų atsikratymą taikomos nemažos baudos, todėl nustačius tokius atvejus, teks patuštinti piniginę.

Tikimės, kad atsiras ir pilietiškų joniškiečių, kurie savivaldybės administracijai el. p. informuok@joniskis.lt praneš apie jų gyvenamojoje aplinkoje nelegaliu automobilių remontu užsiimančius ir tokiu būdu teršiančius aplinką asmenis.

Infrastruktūros skyriaus
Viešosios tvarkos poskyrio informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook