Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. sausio 20 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Garbingai atstovauta Joniškiui Mototurizmo ralyje

Rugpjūčio 19 d. vykusiame „Ryterna Modul Mototourism Rally“ Joniškiui atstovavo GO JONIŠKIS komanda. Septintus metus organizuojamame komandiniame ralyje po visą Lietuvą joniškiečių komanda dalyvavo pirmą kartą.

Dar prieš šeštadienio startą Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis Joniškio komandai įteikė garbės atstovavimo raštą ir vėliavą, palinkėjo garbingai atstovauti Joniškio rajonui intelektualiame kultūriniame ir pažintiniame ralyje ir taip prisidėti prie misijos – skleisti žinią apie Joniškio rajoną visoje Lietuvoje.

Raštą meras įteikė joniškiečių komandos kapitonui Dalius Bučinskui. Kartu su juo į ralį leidosi komandos nariai: Robertas Žukas, Audrius Binkauskas, Jurgita Bučinskienė, Rasa Žukienė, Daina Binkauskienė, Klaidas Kleinauskas ir Vitalija Kleinauskienė.

Ralio metu dalyviai važiuoja motociklais po Lietuvą, aplanko ir pažįsta įdomias Lietuvos vietoves, susitinka ir bendrauja su lankomų vietų bendruomenėmis ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Užduotys yra susijusios su Lietuvos gamta, istorija, architektūra, etnografiniu paveldu ir leidžia ralio dalyviams, vietiniams ir šalies svečiams, geriau pažinti Lietuvą bei nuotaikingai praleisti laiką. Komanda, surinkusi daugiausiai taškų, laimi. Komandos finišavo  Birštone.

Tradiciškai, objektai ir užduotys parinkti pagal tam tikras tematikas. Ralio temos vedė partizanų, krašto gynimo, šimtmečio, piliakalnių, reformacijos, tautinio kostiumo keliais. Taip pat kelionėje laukė mažosios kultūros sostinės.

Objektų žemėlapis ir užduotys dalyviams buvo pateikti užduočių knygoje starto metu. Tuomet komandos pačios susidėliojo kelionės maršrutą ir leidosi į kelionę.

Anot Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorės Jurgitos Bučinskienės, kuri dalyvavo ralyje, jų komanda GO JONIŠKIS laiku pasiekė finišą. Per dieną jiems pavyko aplankyti 8 objektus ir įvykdyti 8 užduotis. Šeštadienio rytą GO JONIŠKIS komanda startavo nuo Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro ir pirmąją stotelę pasirinko Gasčiūnus. Čia jie aplankė Amatų centrą.

Galutiniai rezultatai ir prizinės vietos paaiškės šiek tiek vėliau, kuomet bus suskaičiuoti visų komandų surinkti taškai.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

   

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook