Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 22 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2020-02-20
Akmenės rajone, Kamanų valstybinio gamtinio rezervato direkcijoje vyko Šiaulių regiono plėtros tarybos posėdis. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė kartu su kitais šios tarybos nariais – Šiaulių apskrities rajonų merais, vicemerais, administracijų direktoriais ir tarybų nariais sprendė įvairius klausimus.
2020-02-20
Pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą gyventojai iki š. m. gegužės 4 d. gali pateikti VMI prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą – iki 1,2 proc. paramos gavėjams, tarp jų ir meno kūrėjams, iki 0,6 proc. politinėms partijoms, iki 0,6 proc. profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams.
2020-02-19
Šiandien Joniškio rajono savivaldybės, Istorijos ir kultūros muziejaus vadovai susitiko su Joniškyje stalo teniso muziejaus įkūrėju Romualdu ir svečių namų „Šiaurės vartai“ savininke Natalija Franckaičiais. Šeimininkai ne tik papasakojo apie teikiamas apgyvendinimo, maitinimo paslaugas, bet ir parodė unikalią, per daugelį metų sukauptą stalo teniso eksponatų kolekciją.
2020-02-19
Šiandien Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos vadovai susitiko su progresyvią reguliuojamo drenažo sistemą gaminančios ir diegiančios įmonės UAB EcoDrena (Vilnius) atstovais Andriumi Marinu ir Gediminu Stonkaičiu ir investicinių projektų, finansinių analizių rengimo įmonės UAB Generalis (Šiauliai) direktore Dalia Leliukiene.
2020-02-17
Vasario 16-ąją Joniškis, kaip ir visa Lietuva, paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Joniškyje vykusiame šventiniame renginyje be miestelėnų dalyvavo ir delegacijos iš Latvijos – Aucės, Duobelės, Jelgavos, Tervetės miestų savivaldybių. Tradiciškai šios valstybinės šventės metu įteikta Mykolo Arkangelo statulėlė rajonui nusipelniusiam žmogui.
2020-02-17
Jau tapo tradicija kasmet vasario 16-osios išvakarėse įteikti Skaistgirio seniūnės nominacijas. Šiemet seniūnė Virginija Kaikarienė įteikė šešias nominacijas. Pirmoji nominacija „Metų jubiliejus“ kartu su Maldenių filialo vyresniąja bibliotekininke Lione Adomaitiene iškeliavo į biblioteką esančią Maldeniuose.
2020-02-14
Nepriklausomybė – brangiausia vertybė, kuri, kaip ir daugelis didžių dalykų, telpa viename žodyje, apimančiame tiek daug – laisvė, teisingumas, garbė, pareiga, tikėjimas, ateitis.
2020-02-12
Vasario 11 d. Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi naujos sporto šakos diskgolfo propaguotojas, vilnietis Darius Gricius ir pristatė šią sporto šaką. Diskgolfo žaidimas sukurtas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir yra labai panašus į tradicinį golfą, tik diskgolfe naudojami diskgolfo skraidantys diskai.
2020-02-12
Joniškio rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros skyriaus Viešosios tvarkos poskyris, siekdamas išsiaiškinti pažeidėjus, nuolat viešosiose vietose prie pusiau požeminių atliekų aikštelių, garažų teritorijose, pamiškėse išmetančius automobilių kėbulų detales (autoplastikus), akumuliatorius, padangas, kitas po automobilių remonto likusias atliekas, vasario, kovo ir balandžio mėnesiais organizuos asmenų, užsiimančių automobilių remonto ir utilizavimo veikla, tikrinimus.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12