Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. sausio 17 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Tarnybos žiemai jau pasirengusios

Joniškio rajono savivaldybėje posėdžiavo Ekstremalių situacijų komisija, kuri aptarė rajono visuotinai svarbių infrastruktūros objektų būklę, tarnybų ir kitų svarbių įmonių ar įstaigų pasirengimą tęsti veiklą šaltuoju metų periodu.

Posėdį pradėjusi Ekstremalių situacijų komisijos (EKS) pirmininkė, savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė domėjosi, kaip savivaldybės įmonės ir kitos specialiosios tarnybos yra pasiruošusios spręsti iškilusias problemas, susijusias su šaltuoju metų sezonu ir kokių priemonių bus imtasi rajone kilus ekstremaliai situacijai.

Posėdžio metu komisijos narys, UAB „Fortum Joniškio energija“ vadovas informavo, kad šildymo sezonui artėjant, atlikti hidrauliniai bandymai, trasos yra tvarkingos. Bendrovė yra sukaupusi rezervinio kuro, dujas gauna iš terminalo, o biokurą perka per biržą.

Šaltajam metų sezonui yra pasiruošusi ir savivaldybės įmonė UAB „Joniškio butų ūkis“, kuri tik pasibaigus praėjusiam šildymo sezonui iš karto pradeda ruoštis kitam. Įmonės direktorius informavo, kad pasiruošimo metu buvo atlikti daugiabučių namų šildymo vamzdynų praplovimai, 97 termofikacinių tinklų hidrauliniai bandymai, sutvarkytos trasos.

VĮ „Kelių priežiūra“ Šiaurės vakarų regiono Joniškio kelių tarnyba druska apsirūpinę, atlikta technikos ir kitų priemonių apžiūra, o dėl kelių priežiūros pasirašytos 9 sutartys su seniūnijom ir kitom įstaigom. Kaip ir kiekvienais metais Visuomenės sveikatos biuras užsiima informacijos sklaida, kaip išvengti traumų ir ligų žiemos laikotarpiu. Dėl galimo ligų protrūkio Joniškio rajono gydymo įstaigos pasiruošę.

Didžiausia problema žiemą yra benamiai, kuriuos tenka pavėžėti iki namų ar Krizių centro, o jeigu reikia, tai ir į Šiaulius, minėjo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato viršininkas Eugenijus Takuševičius. Planuojama aplankyti apleistus pastatus ir nustatyti ar ten negyvena benamiai.  

UAB „Joniškio vandenys“ informavo, kad žiemai pasiruošę, gręžiniai apšiltinti, tačiau esant dideliam šalčiui problemų visada atsiranda. Pastaruoju metu daugiausia remonto darbų atliekama Kepaliuose, Gataučiuose, Stupuruose, nes ten gerokai susidėvėjusios trasos.

Kasmet lapkričio – gruodžio mėnesiais vykdoma akcija „Kūrenkime saugiai“, montuojami dūmų detektoriai, gyventojai informuojami kaip ir kada valyti kaminus ir pečius, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Joniškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovas.

Šaltajam metų periodui tarnybos pasirengusios.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook