Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 22 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Vietos savivaldos diena prasidėjo susitikimu su jaunimu

Šiandien Vietos savivaldos dienos proga Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius buvo pakviestas į susitikimą su Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus moksleiviais. Susitikimą organizavo ir pokalbį moderavo skyriaus vadovė dr. Renata Veršinskienė. Pokalbis prasidėjo apie savivaldą.

„Visą savo gyvenimą tarnauju Lietuvai, toks yra mano gyvenimo tikslas. Visi valstybės tarnautojai yra atsakingi ir atskaitingi žmonėms. Džiugu, kad savivalda keičiasi, ir žmonės pradeda pasitikėti valstybės tarnyboje dirbančiais žmonėmis.“ – kalbėjo rajono meras V. Gailius.

Susitikimo metu aptarti aktualūs jaunimo politikos klausimai, kaip Joniškio jaunimas dalyvauja  savivaldoje. Rajono meras informavo, kad jaunimui mūsų rajone yra sudarytos palankios sąlygos dalyvauti savanoriškoje veikloje, taip pat jaunimo atstovai kartu su tarybos nariais dalyvauja Joniškio rajono savivaldybės Etikos komisijos veikloje, savivaldybėje veikia Jaunimo reikalų taryba.

Rajono meras atkreipė dėmesį, jog pagrindinis tikslas šiuo metu – „Joniškis – miestas, kurį laikas mylėti“. Toks buvo ir pagrindinis šiais metais išsikeltas šūkis Joniškio miesto šventės metu. Meras įsitikinęs, kad Joniškis – ateities miestas, jam lemta užaugti, pakilti ir tapti tokiu miestu į kurį norisi grįžti, kuriame gera gyventi visiems. „Labai svarbu išsaugoti meilės gimtajam kraštui jausmą. Nesvarbu, kurioje pasaulio dalyje esi, svarbu, kad širdimi esi ten, iš kur kilai. Todėl Joniškis prisijungė prie globalių miestų iniciatyvos ir kviečia prisijungti prie globalaus Joniškio iš Joniškio kilusius, bet šiuo metu svetur gyvenančius joniškiečius.“

Pokalbio metu dr. Renata Veršinskienė domėjosi iš kokių savivaldybių ima pavyzdį Joniškis ir su kokiais iššūkiais susiduriama. Meras V. Gailius atsakė, jog iš kiekvienos savivaldybės galima ko nors pasimokyti – tiek gero, ką būtų galima pritaikyti pas save, tiek ir blogo, kad klaidos nepasikartotų pas mus. Be iššūkių dirbti būtų nuobodu. Tik iššūkiai leidžia eiti pirmyn, ieškoti sprendimų, tobulėti.

Meras palinkėjo visiems susirinkusiems nebijoti iššūkių, būti komunikabiliems, drąsiems ir siekti savo svajonių bei tikslų.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook