Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 11 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2020-08-04
Posėdžiavusi Joniškio rajono savivaldybės kultūros ir meno taryba vertino dvi gautas paraiškas dėl Joniškio rajono savivaldybės stipendijos kultūros ir meno kūrėjams skyrimo.
2020-08-03
Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino labiausiai koronaviruso infekcijos (COVID-19) paveiktų šalių sąrašą. Pablogėjus epidemiologinei situacijai Prancūzijoje, iš jos atvykstantiems nuo pirmadienio privaloma 14 dienų izoliacija, bet užsieniečių atvykimas ribojamas nebus.
2020-07-31
Siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą Lietuvoje grąžintas reikalavimas dėvėti kaukes prekybos vietose, viešajame transporte ir kai kuriose kitose viešose uždarose erdvėse. Tokį sprendimą trečiadienį priėmė Vyriausybė. Jis įsigalios nuo šio šeštadienio. Prievolės dėvėti kaukes neturės viešojo maitinimo įstaigų ir kultūros bei sporto renginių lankytojai. Taip pat bus numatytos išimtys toms paslaugoms, kurios negali būti suteiktos dėvint kaukę (pvz., barzdos skutimui).
2020-07-31
Vakar vyko Joniškio rajono savižudybių prevencijos įgyvendinimo darbo grupės, kuriai vadovauja savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, posėdis. Posėdžio metu apžvelgta savižudybių situacija ir vertinta jų prevencijos sistema Joniškio rajone, diskutuota dėl teikiamų paslaugų efektyvumo, peržiūrėtas pagalbos teikimo savižudybės grėsmę patiriantiems, savižudybės krizę išgyvenantiems ir išgyvenusiems asmenims algoritmas, vertintas atsakingų institucijų komunikavimo procesas.
2020-07-30
Šiandien Joniškio rajono savivaldybėje vyko susitikimas su tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2020“ dalyviais. Poezijos pavasaris – kasmetinis tarptautinis poezijos festivalis, kurį organizuoja Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas. Jame savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja aktoriai, dainininkai, muzikantai, dailininkai.
2020-07-29
Šiandien Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius inicijavo susitikimą su Joniškio sveikatos priežiūros įstaigų vadovais esamos situacijos šalyje aptarimui.
2020-07-27
Šiandien Joniškio rajono savivaldybės meras susitiko su rajono spaudos atstovais. Spaudos atstovams pateikta informacija apie savivaldybės buvusius iššūkius karantino laikotarpiu ir naują požiūrį į visas aktualias sritis.
2020-07-24
Šiandien atsisveikinta su Gaižaičių seniūne Stanislavai Andrulaitiene, kuri nuo 1990 m. balandžio 6 d. dirbo Gaižaičių apylinkės viršaičio pavaduotoja, viršaite, nuo 1995 m. gegužės 16 d. – Gaižaičių seniūne. Stanislava Andrulaitienė puikiai organizavo seniūnijos darbus ir veiklas, bendradarbiavo su kitais administracijos padaliniais, padėjo bendruomenėms rengti ir įgyvendinti projektus, gražino ir puoselėjo seniūnijos aplinką, rūpinosi seniūnijos gyventojais.
2020-07-23
Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius susitiko su savivaldybės administracijos Kanceliarijos skyriuje praktiką atliekančia Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų studente Greta Giedraityte. Susitikimo metu savivaldybės meras išklausė Gretos motyvus dėl pasirinkimo atlikti praktiką Joniškio rajono savivaldybėje. Pokalbio metu aptarė galimybę atsakingai atlikus praktiką lengviau ir kokybiškiau integruotis į darbo rinką.
 1 2 3 4 5 6 7 ... 9