Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 19 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2019-08-30
Rugsėjo pirmoji – mūsų visų šventė, kasmet su jauduliu atgaivinanti prisiminimus. Tai nauja pradžia ne tik nedrąsiai į klasę žengiančiam pirmokui, bet ir kiekvienam po vasaros atostogų grįžtančiam mokiniui, mokytojui, tėvams.
2019-08-30
Į diskusiją Joniškio vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ pakviesti savivaldybės vadovai. Diskusijoje dalyvavo Joniškio savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir mero patarėja Inga Karbauskienė. Susitikimo pradžioje savivaldybės meras padėkojo Joniškio vaikų lopšelio-darželio kolektyvui už puikų, rūpestingą darbą ir rūpinimąsi vaikais.
2019-08-30
Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė vakar susitiko su Alsių kaimo bendruomene.
2019-08-29
Joniškio rajono savivaldybės administracija, siekdama apginti visuomenės viešąjį interesą dėl taršos šaltinių skleidžiamo nemalonaus kvapo tręšiant žemės ūkio paskirties sklypus mėšlu ar srutomis, skubiai organizavo atsakingų įstaigų atstovų pasitarimą dėl žemės ūkio paskirties plotų tręšimo ir oro taršos.
2019-08-28
Savaitės pradžioje Joniškyje lankėsi Baltijos šalių ir Kazachstano verslo plėtros asociacijos atstovai – valdybos narys Alexander Vidyakin ir Kazachstano verslininkų bendruomenės pirmininkas, šilumos įrangos gamyklos Rygoje EKO AIR savininkas Rostislav Li, kurie susitiko su Joniškio rajono savivaldybės vadovais.
2019-08-28
Penktadienį, rugpjūčio 23 dieną, paminėtos 30-osios Baltijos kelio metinės. Kaip ir prieš tris dešimtmečius, tądien Joniškio rajono gyventojai vėl susikibo Baltijos kelyje ir paliudijo visų mūsų bendrumą. Su jais kartu nepakartojama atmosfera džiaugėsi ir Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos atstovai.
2019-08-26
Joniškio rajono savivaldybės eismo saugumo komisija, siekdama užtikrinti saugią mokslo metų pradžią rinkosi į pasitarimą. Nuo rugsėjo 1-osios Joniškio miesto ir rajono gatvės vėl bus sklidinos moksleivių šurmulio: rajono mokyklų duris pravers 2198 mokiniai, maždaug 168 iš jų pirmokai. Komisijos nariai diskutavo apie moksleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą ir viešosios tvarkos užtikrinimą rugsėjo pradžioje.
2019-08-26
Rugpjūčio pabaiga, greit suskambės rugsėjo skambutis, kviesdamas į mokyklas moksleivius pažinti, žinoti, atrasti. Kyla klausimas, o kaip mokslo metų pradžiai pasiruošusios rajono mokyklos? Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, tarybos narė, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Dalia Žilevičienė ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė aplankė Joniškio r. Skaistgirio gimnazijos ir Gasčiūnų mokyklos bendruomenes.
2019-08-26
Į posėdį rinkosi Joniškio rajono savivaldybės šeimos komisija, kuriai vadovauja Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė. Komisijos posėdyje aptartas Šeimos kortelės įstatymas, kuris nustato asmenis, turinčius teisę į šeimos kortelę, šeimos kortelės turėtojų teises ir pareigas, valstybės ir savivaldybių institucijų, viešųjų ir privačiųjų juridinių asmenų kompetenciją ir Šeimos kortelės programos finansavimą.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13