Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gruodžio 16 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2019-12-10
Gruodžio 7 d. Vilniuje, Karininkų ramovėje vyko Joniškio garbės piliečio Leono Karaliūno knygos ir parodos „Antrasis auksas“, dokumentinių filmų „Joniškio bažnyčia atkurtos Lietuvos šimtmečio šviesoje“, „Krepšinio legenda Valdemaras Chomičius“ pristatymas.
2019-12-09
Penktadienio vakarą visus joniškiečius į eglutės įžiebimo šventę sukvietė Joniškio kultūros centras, prie kurio sužibo natūrali, jauki ir savo miesto istoriją menanti Kalėdinė eglė. Su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis joniškiečius sveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, pasidžiaugė vis gražėjančiu Joniškio miestu ir pačia gražiausia „gyva“ Kalėdine eglute, kuri yra sava ir miela kiekvienam joniškiečiui.
2019-12-05
Gruodžio 4 d. Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Nacionalinės švietimo agentūros atstovai: Gražvydas Kazakevičius, Evaldas Bakonis, Virginijus Mažeika ir Sandra Valavičiūtė. Savivaldybėje organizuota viešoji konsultacija, skirta aptarti mokinių pasiekimus ir numatyti galimas švietimo tobulinimo kryptis.
2019-12-05
Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos Šiaulių apskrities savivaldybėms gruodžio 3-4 dienomis organizavo mobilizacines stalo pratybas „Mobilizacija Šiaulių apskrityje 2019“. Pratybų tikslas – įvertinti Šiaulių apskrityje esančių savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimą, veiksmų suderinamumą, užtikrinat gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją ir skirtingų karinio konflikto fazių metu.
2019-12-03
Šiandien Joniškis jau ketvirtą kartą dalyvavo socialinėje akcijoje „Aš ir Tu – tai Mes“, skirtoje paminėti Tarptautinę žmonių su negalia dieną. Akciją organizavo Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos dienos užimtumo centras ir specialiojo ugdymo skyrius. Socialinės akcijos globėjas – LR Prezidentas Valdas Adamkus.
2019-12-03
Lapkričio 29 d. vyko Joniškio rajono savivaldybės nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdis. Joniškio rajono administracijos direktorė Valė Kulvinskienė trumpai apžvelgė savivaldybės paveldosaugos problemas ir padėkojo vertinimo tarybos nariams už savivaldybei neatlygintinai teikiamą profesionalią pagalbą.
2019-12-03
Kiekvienais metais gruodžio 3-iąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną. Šią dieną organizuojami renginiai, siekiant atkreipti dėmesį į neįgaliuosius, jų artimuosius ir globėjus. Taip visuomenei primenama apie Jungtinių Tautų neįgaliųjų teisių konvencijoje įtvirtintas nuostatas, apie žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių visuotinumą, nedalomumą, tarpusavio priklausomumą ir ryšį būtinybę neįgaliesiems užtikrinti galimybę visapusiškai naudotis šiomis teisėmis ir laisvėmis be diskriminacijos.
2019-12-03
Lapkričio 30 d. Joniškio „Aušros“ gimnazijos bendruomenė pakvietė visus kartu paminėti ypatingą šventę – 100 metų mokyklos jubiliejų. Tądien į savo mokyklą iš įvairių Lietuvos kampelių sugrįžo net šešiasdešimt trijų laidų atstovai, daugiau nei 300 buvusių mokinių, apie dvidešimt gimnazijoje dirbusių mokytojų ir gausus būrys svečių.
2019-12-02
Šiemet Joniškio rajono savivaldybė prisijungė prie kitų savivaldybių ir dalyvauja Architektūros, statybų, infrastruktūros verslo žurnalo STRUCTUM organizuojamame ir Lietuvos Respublikos Aplinkos, Švietimo ir mokslo, Kultūros, Vidaus reikalų, Ūkio bei Susisiekimo ministerijų globojamame projekte „Išmanusis miestas“.
 1 2 3 4 5 6 7 ... 13