Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gruodžio 11 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2019-12-11
Gruodžio 10 d. Joniškio rajono verslininkų šventinio renginio metu pagerbti ir apdovanoti Joniškio rajono verslininkai. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius joniškiečių vardu padėkojo rajono verslininkams už indėlį į mūsų krašto ir žmonių ateitį, padėkota tiems, kurie nepabūgo priimti drąsius sprendimus ir investuoti Joniškio rajone.
2019-12-11
Savivaldybės nusikaltimų prevencijos ir kontrolės komisija, planuojanti ir koordinuojanti nusikaltimų prevencijos priemones, susijusias su gyventojų saugumo užtikrinimu ir saugios savivaldybės aplinkos kūrimu, gruodžio 11 d. vyko į Domeikių kaime įsikūrusią benamių sodybą.
2019-12-11
Joniškio rajono savivaldybėje posėdžiavo Ekstremalių situacijų komisija, kuri aptarė rajono visuotinai svarbių infrastruktūros objektų būklę, tarnybų ir kitų svarbių įmonių ar įstaigų pasirengimą tęsti veiklą šaltuoju metų periodu.
2019-12-10
Praeitą savaitę savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė dalyvavo Ekonomikos ir inovacijų ministerijos organizuotame seminare „Viešųjų pirkimų centralizavimas: iššūkiai, nauda ir vizija“, kuris buvo skirtas savivaldybių vadovams, priimantiems sprendimus organizuojant viešuosius pirkimus savivaldybėse.
2019-12-10
Gruodžio 7 d. Vilniuje, Karininkų ramovėje vyko Joniškio garbės piliečio Leono Karaliūno knygos ir parodos „Antrasis auksas“, dokumentinių filmų „Joniškio bažnyčia atkurtos Lietuvos šimtmečio šviesoje“, „Krepšinio legenda Valdemaras Chomičius“ pristatymas.
2019-12-09
Penktadienio vakarą visus joniškiečius į eglutės įžiebimo šventę sukvietė Joniškio kultūros centras, prie kurio sužibo natūrali, jauki ir savo miesto istoriją menanti Kalėdinė eglė. Su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis joniškiečius sveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, pasidžiaugė vis gražėjančiu Joniškio miestu ir pačia gražiausia „gyva“ Kalėdine eglute, kuri yra sava ir miela kiekvienam joniškiečiui.
2019-12-05
Gruodžio 4 d. Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Nacionalinės švietimo agentūros atstovai: Gražvydas Kazakevičius, Evaldas Bakonis, Virginijus Mažeika ir Sandra Valavičiūtė. Savivaldybėje organizuota viešoji konsultacija, skirta aptarti mokinių pasiekimus ir numatyti galimas švietimo tobulinimo kryptis.
2019-12-05
Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos Šiaulių apskrities savivaldybėms gruodžio 3-4 dienomis organizavo mobilizacines stalo pratybas „Mobilizacija Šiaulių apskrityje 2019“. Pratybų tikslas – įvertinti Šiaulių apskrityje esančių savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimą, veiksmų suderinamumą, užtikrinat gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją ir skirtingų karinio konflikto fazių metu.
2019-12-03
Šiandien Joniškis jau ketvirtą kartą dalyvavo socialinėje akcijoje „Aš ir Tu – tai Mes“, skirtoje paminėti Tarptautinę žmonių su negalia dieną. Akciją organizavo Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos dienos užimtumo centras ir specialiojo ugdymo skyrius. Socialinės akcijos globėjas – LR Prezidentas Valdas Adamkus.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14