Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. gegužės 31 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Jaunimas – aktualijos
Dalyvauta viešojoje konsultacijoje
LR Vyriausybės kanceliarija kartu su LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei LiJOT (Lietuvos jaunimo organizacijų taryba) organizavo viešąją konsultaciją – diskusiją „ŽINAU–ĮSITRAUKIU–VERTINU: kaip padidinti valdžios ir visuomenės bendradarbiavimą? “, kurioje buvo aptartas jaunų žmonių dalyvavimas viešojoje politikoje.
Plačiau
Momentinių fotografijų konkursas „30 akimirkų“
Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka pagal Kultūros tarybos dalinai remiamą projektą „Įsitrauk 2“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti, gegužės 15–31 d. organizuoja momentinių fotografijų konkursą jaunimui „30 akimirkų“
Plačiau
Parengtos rekomendacijos mokiniams ir abiturientams
Rūpindamasi rajono mokinių ir jaunuolių emocine ir psichologine sveikata, kai tenka gyventi neįprastomis gyvenimo sąlygomis, Joniškio rajono švietimo centro Pedagoninės psichologinės tarnybos darbuotojų komanda parengė rekomendacijas, kaip užtikrinti gerą savijautą, kaip susitvarkyti su nerimu, kurį jaučia jaunuoliai prieš artėjančius brandos egzaminus.
Plačiau
Kviečiame teikti paraiškas ir gauti finansavimą jaunimo iniciatyvų projektų įgyvendinimui
Joniškio rajono savivaldybės administracija kviečia jaunimo organizacijas, organizacijas, dirbančias su jaunimu bei neformaliojo jaunimo grupes su jas globojančiomis organizacijomis (toliau – organizacijos), veikiančias Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje, teikti paraiškas ir gauti finansavimą 2020 metų Joniškio rajono savivaldybės jaunimo iniciatyvų projektams įgyvendinti. Ne mažiau kaip 2/3 projekto dalyvių turi būti jauni žmonės (14–29 metų).
Plačiau